Taśma Speedliner w ciężarkach ołowianych Hofmann

, 25 kwietnia 2013, 10:03

Ciężarki klejone marki Hofmann zostały wyposażone w specjalną, opatentowaną taśmę samoprzylepną Speedliner z ulepszoną pianką. Umożliwia ona skrócenie i ułatwienie procesu usuwania ciężarka z felgi.

Speedliner – nowość w ofercie Hofmann

Speedliner taśma Zadaniem taśmy Speedliner jest ułatwienie usuwania ciężarków z felg i eliminacja konieczności ich czyszczenia. Czyszczenie felg specjalnymi narzędziami, dzięki użyciu taśmy, nie jest konieczne, zbędne jest też  stosowanie toksycznych płynów czyszczących.

Inicjalna siła przylegania taśmy jest wyższa, niż w standardowej taśmie, co sprawia, że ciężarek pozostaje na swoim miejscu nawet wtedy, gdy felga nie została przedtem dość dokładnie oczyszczona. Pianka pozostawia równą krawędź przy odrywaniu segmentów ciężarka, zaś folia ochronna jest lekko perforowana. Dzięki temu zmniejsza się liczba odrzucanych segmentów ciężarka, gdyż ulepszona pianka w połączeniu perforacją folii zapobiegają ich uszkodzeniu.

Ulepszeniu uległa zarówno aplikacja ciężarka, dzięki podwyższonej sile przylegania oraz ułatwionej separacji segmentów, jak i jego usuwanie, dzięki wyeliminowaniu konieczności czyszczenia felgi po tym procesie.

Dystrybutorem produktów Hofmann w Polsce jest firma Świstowski SA. (www.swistowski.com.pl). Pomimo ulepszenia produktu, dotychczasowa cena nie uległa zmianie.

Dowiedz się więcej

Montażownice osobowe marki Best w firmie Świstowski SA
Montażownice osobowe marki Best w firmie Świstowski SA

Firma Świstowski S.A. wprowadza do oferty kolejne montażownice osobowe marki Best Tyre Changer: T624 i T626. Ze względu na atrakcyjną cenę urządzenia mają być dobrą ofertą dla serwisów rozpoczynających działalność. Mogą też służyć jako dodatkowe urządzenie w serwisie. Best Tyre Changer: T624 i T626 Obie montażownice są automatyczne, mają kolumnę odchylaną do tyłu. Skonstruowane są […]

Podnośnik nożycowy PL-D55 w ofercie Świstowski S.A.
Podnośnik nożycowy PL-D55 w ofercie Świstowski S.A.

Jedną z nowości w ofercie firmy Świstowski S.A. jest podnośnik nożycowy. Model przeznaczony jest do podnoszenia pojazdów podczas zabiegów konserwacyjnych, wymiany opon oraz diagnostyki podwozia. Podnośnik nożycowy PL-D55 Zaletami urządzenia są prostota obsługi, optymalna wydajność, stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Wysokość podniesienia może być precyzyjnie ustawiona, co jest konieczne w przypadku kontroli geometrii kół. Urządzenie cechuje […]

Urządzenie Breeze TFT PrinterBigas w ofercie Świstowski SA
Urządzenie Breeze TFT PrinterBigas w ofercie Świstowski SA

Świstowski S.A. wprowadziła do swojej oferty urządzenie do obsługi klimatyzacji Breeze TFT PrinterBigas. Stacja obsługuje pojazdy zarówno z czynnikiem R134a, jak i R1234yf. SPIN Breeze TFT PrinterBigas W 2012 roku pojawiły się pierwsze pojazdy z systemem klimatyzacji z nowym czynnikiem chłodzącym R1234yf. W ciągu najbliższych lat na rynku obserwować będziemy coraz większą przewagę pojazdów z […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!