AS-PL nawiązuje współpracę z Groupauto Polska

27 sierpnia 2019, 8:31

Spółka AS-PL została oficjalnym dostawcą dla grupy zakupowej Groupauto Polska (GA PL).

AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem, działającym w branży rozruszników i alternatorów od blisko 28 lat.

– Współpracujemy z dystrybutorami oraz hurtownikami z całego świata w obszarze rynku aftermarket, a w swojej ofercie posiadamy ponad 17 000 pozycji asortymentowych, odpowiadających blisko 250 000 numerom referencyjnym – informuje Paweł Kotala – Dyrektor Handlowy w AS-PL Sp. z o.o. – Dzięki współpracy z Groupauto Polska nie tylko dołączamy do jednej z lepiej rozwijających się grup zakupowych w Polsce, ale zyskujemy także rozpoznawalność produktową u największych zrzeszonych dystrybutorów w kraju. Wspólnie dostarczać będziemy produkty najwyższej jakości, co również wpłynie na pozytywne relacje AS-PL i Groupauto Polska – uzupełnia Paweł Kotala.

Groupauto Polska (GA PL) jest oficjalnym członkiem Groupauto International i działa jako platforma zakupowa dla największych krajowych dystrybutorów części samochodowych. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie blisko 2000 pracowników, posiada 107 punktów sprzedaży oraz 280 serwisów. Strategia grupy oparta jest o inkorporację nowych firm i rozwój sieci serwisowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!