Nowa filia osobowo-ciężarowa Inter Cars

15 lipca 2015, 10:42

W Modlniczce – około 10 km od centrum Krakowa powstała 176. filia Inter Cars. Oferuje ona części zamienne do samochodów osobowych i ciężarowych.

Filia w Modlniczce znajduje się przy obwodnicy Krakowa, w pobliżu autostrady A4.  W sąsiedztwie filii usytuowane są centra handlowe oraz salony samochodowe. 

– „Mamy wiele atutów. Są nimi: duża dostępność części od ręki, rozpoznawalna lokalizacja, a także nasza ekipa. Wszyscy pracownicy posiadają minimum 10-letnie doświadczenie pracy w Inter Cars." – wymienia Krzysztof Kowacki, kierownik filii.

Nowy oddział Inter Cars znajduje się tylko 10 km od Krakowa, w którym funkcjonuje już kilka filii dystrybutora części zamiennych. Lokalizacja w Modlniczce ma pomóc w obsłużeniu klientów z tego regionu.

Filia może poszczycić się największym, trzypoziomowym magazynem o łącznej powierzchni 1650 m2 oraz pierwszym i na razie jedynym w Krakowie i okolicach salonem Inter Motors.  Na magazynie wprowadzono tzw. pełne radio.

Klientów obsługuje łącznie siedmiu sprzedawców, wszyscy zostali dedykowani klientom z rynku osobowego, ciężarowego i motocyklowego. Filia realizuje 4 trasy, a towar dostarczany jest do klientów 3 razy dziennie.

Dane kontaktowe:
ul. Handlowców 13
32-085 Modlniczka

tel. dział osobowy (12) 390 78 98
tel. dział ciężarowy (12) 390 78 99
tel. Inter Motors (12) 390 78 90
e-mail: IC.KRM@intercars.eu

godziny otwarcia:
pon.-pt. 8.00 – 18.00
sobota 8.00 – 13.00

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie lipca
Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie lipca

Druga połowa lipca jest okazją do wzięcia udziału w jednym z ponad dwudziestu szkoleń organizowanych przez Inter Cars SA. Zagadnienia, którym będą poświęcone szkolenia to między innymi układy wspomagania kierownicy, układy rozrządu, klimatyzacja samochodowa, automatyczne skrzynie biegów, oczyszczanie spalin, łożyska kół i wiele innych. Szkolenia Inter Cars w drugiej połowie lipca Grupa Filialna Temat Firma […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!