BSL TRUCK częścią międzynarodowej grupy motoryzacyjnej

20 października 2014, 15:32

Firma BSL TRUCK stała się częścią międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Turbos Hoet Group. Turbos Hoet Group to organizacja działająca w trzech obszarach: TH Trucks, TH Parts i TH Lease (pojazdy ciężarowe, części, leasing).

Turbos Hoet Group jest międzynarodową organizacją, której obrót wynosi 406  mln euro rocznie, a zatrudnienie to 820 osób. TH Group zrzesza15 firm z następujących krajów: Belgia, Holandia, Francja, Rosja, Białoruś, Rumunia, Bułgaria. W Polsce reprezentowana jest przez  firmę BSL.

TH Trucks, TH Parts i TH Lease

TH Group jest największym niezależnym dealerem samochodów marki DAF na świecie i jednym z wiodących sprzedawców samochodów ciężarowych w ogóle: 3 200 nowych aut sprzedanych w 2013 roku.

TH Group jest także światowym liderem sprzedaży turbosprężarek, 60 000 nowych turbosprężarek sprzedanych w 2013 roku plasuje firmę na pierwszym miejscu wśród dystrybutorów na świecie.

Większa oferta BSL TRUCK

W związku ze zmianami organizacyjnymi, oferta firmy BSL poszerzyła się o części nowych producentów. Teraz w jej portfolio można znaleźć m.in. turbosprężarki wszystkich wiodących marek: Borg Warner, Holset, Garrrett, IHI, czy Mitsubishi. Na ofertę składają się nie tylko turbosprężarki do pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, ale także do samochodów osobowych i dostawczych – nowe i regenerowane fabrycznie, z 24-miesięczną gwarancją.

– „Jesteśmy przekonani, że będąc częścią tak prężnej organizacji jak Turbos Hoet Group, bazując na naszym 20-letnim doświadczeniu, mamy szansę stać się liderem sprzedaży turbosprężarek nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowej." – powiedziała Ewa Zalewska z firmy BSL.

Profil działalności firmy BSL nie zmienił się. Oferta poszerzy się o kolejnych dostawców również  w działach, które są  wizytówką BSL: części do napraw skrzyń biegów i części silnikowych.

Dowiedz się więcej

Blokady mostów w BSL Truck
Blokady mostów w BSL Truck

BSL Truck wprowadza nowy asortyment do swojej oferty, przeznaczony do pojazdów terenowych – blokady mostów przednich i tylnych. BSL Truck dostarczamy na rynek mosty Eaton do Land Rovera, Toyoty, Chevroleta, Jeepa Cherokee i Grand Cheerokee, Forda, Nissana i innych pojazdów. Szczegóły w dziale części do napraw skrzyń biegów.  

Turbosprężarka do Saaba, Lancii i Cadillaca w ofercie BSL Sp.z o.o.
Turbosprężarka do Saaba, Lancii i Cadillaca w ofercie BSL Sp.z o.o.

W ofercie turbosprężarek do samochodów osobowych dostępnych w BSL Sp.z o.o. warto zwrócić uwagę na turbosprężarkę wyprodukowaną przez koncern Borg Warner, montowaną w autach Saab, Lancia, Cadillac. Turbosprężarka KKK,  model R2S 1000-988-0005  jest przeznaczona do aut: Saab 9-3 II 1.9 TtiD 132 KW, OE: 93194991 Lancia Delta III 1.9 MJT Twinturbo 132 KW, OE: 55215256 […]

BSL zaprasza do odwiedzenia e-sklepu
BSL zaprasza do odwiedzenia e-sklepu

BSL Sp.z o.o. od niedawna jest częścią międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Turbos Hoet Group. Zmiany organizacyjne pociągnęły za sobą także rozwinięcie oferty. W internetowym sklepie Turbos Hoet można sprawdzić ofertę turbosprężarek, dostępnych w magazynie centralnym w Belgii. Informację o cenie i dostępności w Polsce można uzyskać, kontaktując się z działem handlowym BSL. Internetowy sklep Turbos Hoet […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Sobieski, 20 października 2014, 20:26 0 0

Obrót Grupy to obrót grupy a nie BSL!!!!
Znam grupy, które mają 10-50 x większe obroty...i co z tego????

Odpowiedz

Żydek, 21 października 2014, 21:59 0 0

O proszę..cenzura działa!!!
Gdzie mój wczorajszy wpis??? !!!!

Odpowiedz

Anonim, 1 listopada 2014, 17:49 0 0

ciekawa sprawa ...

Odpowiedz

Anonim, 24 lipca 2015, 11:35 0 0

BSL Truck to nie jest ta sama firma co BSL Sp. z o.o. , celowe wprowadzanie w błąd, SALUS-MED z bodaj 2007 roku zmienił nazwę na BSL zobacz w KRS i zobacz powiązania prezesa

Odpowiedz