Już za kilka dni Kongres Nowej Mobilności 2022

5 września 2022, 10:37

III edycja największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia, poświęconego rozwojowi zeroemisyjnego transportu, czyli Kongresu Nowej Mobilności 2022, odbędzie się już wkrótce – w dniach 12-14 września w EC1 Łódź – Miasto Kultury.

Równolegle z Kongresem odbędą się wydarzenia towarzyszące: Polish Battery Day 2.0, CEE Green Transport Initiative Summit, KNM Fleet Forum oraz KNM Hydrogen Forum – poświęcone najważniejszym wyzwaniom sektora, w tym m.in. roli Polski w światowym i europejskim łańcuchu dostaw baterii litowo-jonowych, popularyzacji technologii wodorowych ogniw paliwowych w transporcie czy kwestiom związanym z masową elektryfikacją firmowych flot.

KNM rokrocznie gromadzi ok. 1000 uczestników zawodowo związanych z branżą e-mobility w Polsce i Europie, w tym ponad 100 prelegentów, ok. 400 ekspertów i dziennikarzy. Tegoroczna edycja jest także oficjalnym wstępem do obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Organizatorami wydarzenia są Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Miasto Łódź.

Na kanale YouTube PSPA można znaleźć webinary, wprowadzające w tematykę, poruszaną podczas wydarzenia.

Program kongresu oraz więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie: kongresnowejmobilnosci.pl/

Więcej na temat wydarzenia można przeczytać w naszym wywiadzie z organizatorem – dyrektorem zarządzającym PSPA, Maciejem Mazurem. Wywiad jest dostępny TUTAJ.

Naszą relację z ubiegłorocznej edycji kongresu można znaleźć TUTAJ.

Kongres Nowej Mobilności odbędzie się w dniach 12-14 września 2022 r., na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 września 2022, 15:30 3 0

Czy ktoś wie co dzieje się z naszą elektryczną Izerą. kiedy będzie dostępna?

Odpowiedz

Normalny, 8 września 2022, 8:22 0 0

Język Polski 21 wieku - Polish Battery Day 2.0, CEE Green Transport Initiative Summit, KNM Fleet Forum oraz KNM Hydrogen Forum - a gdzie język hebrajski?
Kto finansuje takie nasiadówy, jeżeli prywatni , to nie mam ni przeciwko, jeżeli nasz rząd to jest to skandal.
Najwyższy czas zakończyć wciskanie ludziom czegoś czego niechcą tylko dlatego żeby sie spotykać i szczytować na wyżerkach

Odpowiedz