Targi Autopromotec 2022 w Bolonii – fotorelacja

1 czerwca 2022, 8:41

W dniach 25-28 maja 2022 r., we włoskiej Fiera Di Bologna, odbyły się targi Autopromotec 2022 – jedno z największych na świecie wydarzeń związanych z branżą części zamiennych i wyposażenia warsztatów samochodowych. Przedstawiamy galerię zdjęć, wykonanych przez naszego korespondenta.

Włoskie Autopromotec to obok frankfurckiej Automechniki największe targi branży aftermarket w Europie. Tegoroczna edycja była szczególnie wyczekiwana ze względu na przerwę w organizacji imprezy, spowodowaną pandemią. Rozmiar imprezy był zatem imponujący, dopisali zarówno wystawcy jak i zwiedzający.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z imprezy. W pierwszej galerii umieściliśmy stoiska producentów części, środków smarnych oraz dostawców usług dla motoryzacji, w drugiej dostawców narzędzi i wyposażenia warsztatowego, którzy tradycyjnie stanowili znaczną część firm, biorących udział w Autopromotec. Niektóre firmy silnie reprezentowane na rynku włoskim są znane także w Polsce, inne mogą być dla polskiego odbiorcy nowością.

Stoiska firm, dostarczających narzędzia i wyposażenie warsztatów samochodowych prezentujemy w poniższej galerii:

Targi Autopromotec 2022 odbyły się w dniach 25-28 maja 2022 r., w Bolonii.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!