Wymiana i test drogowy zestawu do konwersji sprzęgła – film Blue Print

, 9 czerwca 2020, 12:30

Marka Blue Print ma w swojej ofercie zestaw do konwersji sprzęgła SMARTFIT przeznaczony dla pojazdów, wyposażonych w dwumasowe koło zamachowe. Przedstawiamy film, z którego można dowiedzieć się, jak dokonać konwersji.

W filmie zaprezentowano popularny model pojazdu wyposażonego w dwumasowe koło zamachowe. Zostaje ono zastąpione zestawem do konwersji sprzęgła Blue Print SMARTFIT. Kluczowe znaczenie ma tutaj zastosowanie elementów wysokiej jakości, dlatego w warunkach rzeczywistych przeprowadzono test drogowy, pozwalający ocenić komfort jazdy i odczucia kierowcy przed i po wymianie sprzęgła, a także pokazujący efekty zastosowania takiego zestawu do konwersji sprzęgła.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Lepienia, 8 lipca 2020, 14:22 0 0

Super informacja z DKZ na DK na sztywno brawo, zycze powodzenia w nastepnym filmie z wymiana skrzyni, glupota ulepszać coś co sie sprawdziło przez 230 tys

Odpowiedz

cris, 8 lipca 2020, 15:21 0 0

W większości aut montaż DK sie sprawdza jak najbardziej - toć valeo od wieków ma w ofercie całe kity.

Odpowiedz