Wymiana oleju w skrzyni biegów za pomocą zestawu MEYLE

, 29 lipca 2019, 9:58

MEYLE, na swoim kanale YouTube opublikowało nowy film, w którym pokazuje, jak należy poprawnie wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów. Jest to samouczek na przykładzie automatycznej skrzyni biegów 7-G Tronic Plus marki Mercedes Benz.

MEYLE stale rozbudowuje swoją ofertę kompletów do wykonywania napraw: obecnie zawiera ona ponad 60 zestawów do wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów. Zakres zastosowania zestawów do wymiany oleju obejmuje ponad 6000 typów pojazdów ze skrzyniami biegów wszystkich znanych producentów. Zestawy te zawierają wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia wymiany oleju: filtr, uszczelki, śruby, śrubę spustową lub wlewową, magnesy oraz odpowiednią ilość oleju przekładniowego, zależnie od typu. Skracają one czas potrzebny do przeprowadzenia w warsztacie wymiany oleju.

MEYLE oferuje także zestaw do wymiany oleju do 7-biegowych automatycznych skrzyń biegów 7-G Tronic i 7-G Tronic Plus Mercedesa. Zawiera on specjalny filtr hydrauliczny Combi-Media and Smart-Media-Triple, który jest odpowiednikiem wymaganego kodu specjalnego A89 (redukcja tarcia). Przystosowana do specjalnych i aktualnych konstrukcji pojazdów wielowarstwowa budowa zapewnia optymalne działanie filtra: cztery różne media filtracyjne skutecznie zatrzymują nawet najdrobniejsze cząsteczki powstające w skrzyni biegów. Nowy zestaw do wymiany oleju MEYLE‑ORIGINAL o numerze MEYLE 014 135 0402 jest obecnie jedynym na rynku, który zawiera ten specjalny filtr.

Filmik instruktażowy z wymiany oleju można obejrzeć pod poniższym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=ksN-ku8g-yM

Dostęp do informacji możliwy jest poprzez stronę www.meyle.com/pl/meyle-kits z funkcją katalogowania. Użytkownik może znaleźć odpowiedni zestaw do wymiany oleju, wyszukując według modelu pojazdu lub typu skrzyni biegów. Strona jest dostępna w ośmiu różnych językach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!