Szkolenia dla przedstawicieli SKP

11 września 2012, 11:06

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów zaprasza na kolejny cykl spotkań szkoleniowych dla przedstawicieli stacji kontroli pojazdów i starostw powiatowych, w październiku 2012 roku.

Program spotkań obejmuje następującą problematykę:

  1. Omówienie najnowszego rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach.
  2. Przedstawienie założeń projektu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie badań zdatności do ruchu drogowego pojazdów silnikowych i ich przyczep.
  3. Omówienie najważniejszych zmian w przepisach związanych z badaniami technicznymi pojazdów. Ustawa prawo o ruchu drogowym. Warunki techniczne.
  4. Prezentacja programu do rejestru badań technicznych PISKP. Opis najnowszych zmian.
  5. Omówienie bieżących problemów w działalności stacji kontroli pojazdów – dyskusja.
     

W każdym spotkaniu wezmą udział regionalni inspektorzy z Transportowego Dozoru Technicznego.

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 9.oo, w terminach i miejscach wskazanych w załączonym harmonogramie spotkań szkoleniowych.
Udział w spotkaniach dla przedstawicieli starostw powiatowych oraz stacji kontroli pojazdów zrzeszonych w Izbie jest nieodpłatny.

Koszt szkolenia dla stacji nie należących do Izby wynosi 246 złotych brutto i obejmuje: wykłady, materiały szkoleniowe, zaświadczenie uczestnictwa oraz przerwę kawową.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.piskp.pl oraz pod numerem telefonu 22 811 26 06

 

(ak)

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowy prezes Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów
Nowy prezes Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów

Leszek Turek został nowym prezesem Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów. Grudniowe posiedzenie zaowocowało także zmianami w strukturze PISKP. Nowy prezes i pięć oddziałów regionalnych PISKP Dr inż. Leszek Turek to przedsiębiorca zrzeszony w Izbie od początku jej istnienia. Obecny prezes PISKP od 1991 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora Instytutu Transportu Samochodowego, gdzie pracował ponad 13 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!