NRF: szkolenie online tylko dla Czytelników MotoFocus.pl

11 maja 2020, 11:40

Już w najbliższy czwartek, o godzinie 11.00, nasi Czytelnicy będą mogli wziąć udział w darmowym szkoleniu, przygotowanym specjalnie dla nich przez firmę NRF. Szkolenie będzie dotyczyło diagnostyki samochodowych układów klimatyzacji.

Szkolenie przygotowane przez NRF poprowadzi na żywo specjalista ds. technicznych firmy, Adam Gertruda. Podczas sesji możliwe będzie zadawanie pytań. Po zakończeniu szkolenia, jego zapis nie będzie dostępny, dlatego zachęcamy wszystkich do wizyty na naszej stronie przynajmniej kilka minut przed godziną 11.00 (czwartek, 14 maja).

Szkolenie zostanie zrealizowane za pośrednictwem platformy BlueJeans. Aby do niego dołączyć nie będzie trzeba podawać żadnych danych osobowych ani zakładać własnego konta na platformie:

  • Na komputerze stacjonarnym/laptopie: wystarczy kliknąć w podany w naszym artykule link (zostanie udostępniony na kilka minut przed szkoleniem), następnie wybrać metodę dołączenia do transmisji – można połączyć się korzystając z mikrofonu i kamery, ale można także wybrać opcję dołączenia bez tych urządzeń (wówczas wybierz „More join options” i „Join without audio and video”). Podczas szkolenia można korzystać z funkcji czatu i za jego pośrednictwem zadawać pytania.
  • Na smartfonie: aby wziąć udział w szkoleniu za pośrednictwem smartfona, konieczne jest pobranie aplikacji Blue Jeans ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS). Po pobraniu aplikacji wystarczy kliknąć w udostępniony przez nas link, a urządzenie zapyta o zgodę na otworzenie transmisji w aplikacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!