Promocyjna cena szkolenia z klimatyzacji w Szewczyk

, 16 lutego 2012, 12:12

25-26 lutego w Centrum Szkoleniowym Szewczyk odbędzie się dwudniowe praktyczne szkolenie techniczne z diagnostyki i naprawy układu klimatyzacji. Dla osób, które zapiszą się na szkolenie w lutym organizator przygotował specjalną zniżkę 200 złotych.

Szkolenie przeznaczone jest dla mechaników samochodowych, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności  o diagnostykę i drobne naprawy układów klimatyzacji. Zajęcia odbywają się na nowoczesnych makietach treningowych symulujących rzeczywiste warunki pracy, oraz najczęściej występujące usterki. Makiety zostały wykonane z części zamiennych samochodu VW.

Zakres szkolenia

Wprowadzenie teoretyczne i zajęcia praktyczne: obsługa stacji roboczej (procedury automatyczne i manualne – odzyskiwanie, próżnia, kontrola, napełnianie), wywołanie typowych usterek, czynności weryfikujące poprawne funkcjonowanie, wymiana czynnika w układzie, w/z wskazanych uszkodzonych elementów i ich weryfikacja, lokalizacja nieszczelności (metoda UV,czujnik gazu, organoleptycznie), diagnostyka układów elektrycznych klimatyzacji przy użyciu testera, aseptyka układu klimatyzacji, narzędzia specjalne używane podczas naprawy.

Miejsce szkolenia: Centrum Szkoleń Szewczyk Warszawa ul. Radzymińska 267(salon Audi)

Termin: 25-26.02.2012

Liczba uczestników: max. 8 osób

Promocyjny koszt szkolenia: 500 zł+Vat (2 dni)
W cenę wliczone są: materiały szkoleniowe, gorący posiłek w przerwie, napoje gorące
Uczestnik szkolenia otrzymuje Dyplom Uczestnictwa

Możliwa rezerwacja noclegu w hotelu ze zniżką dla firmy Szewczyk

Kontakt/ Zapisy:

Tel.: 22-618-10-20
e-mail: marek.ambroziak@szewczykszkolenia.pl

Więcej na stronie www.szewczykszkolenia.pl

 

Dowiedz się więcej

Szkolenia Inter Cars SA na początku marca
Szkolenia Inter Cars SA na początku marca

Inter Cars SA przygotował na marzec 2012 r. imponującą ilość szkoleń technicznych, produktowych i produktowo-technicznych. W ciągu dwóch pierwszych tygodni tego miesiąca, w całym kraju odbędzie się ponad 40 szkoleń. Zagadnienia, którym będą poświęcone najbliższe szkolenia to montaż produktów regenerowanych, systemy FSI, CGI oraz HPI, układy CAN i LIN, pomiar oraz regulacja elementów zawieszenia oraz […]

Szkolenie: Elektrotechnika samochodowa (podstawy)
Szkolenie: Elektrotechnika samochodowa (podstawy)

Centrum Szkoleń „Szewczyk” zaprasza do udziału w szkoleniu zapoznającym z podstawowymi zasadami i pomiarami z zakresu elektrotechniki. W programie m.in. czytanie i analiza schematów elektrycznych, podstawy diagnostyki, zasady przeprowadzania pomiarów. Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia 2012 r. w Warszawie, przy ul. Radzymińskiej 267. Zakres szkolenia: definicje z zakresu prądu, podstawowe reguły i zasady; jednostki stosowane […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!