Szkolenie z układów klimatyzacji w Centrum Szkoleń Szewczyk

7 września 2011, 12:50

Centrum Szkoleń Szewczyk przygotowało dwudniowe praktyczne szkolenie techniczne z obsługi i naprawy układów klimatyzacji. Szkolenie, które odbędzie się w dniach 16-17 września 2011 r., przeznaczone jest dla mechaników samochodowych, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności o diagnostykę i drobne naprawy układów klimatyzacji. Zajęcia odbywają się na nowoczesnych makietach treningowych w 100 proc. symulujących rzeczywiste warunki pracy, oraz najczęściej występujące usterki układów klimatyzacyjnych.

Zakres szkolenia

  • Wprowadzenie teoretyczne.
  • Zajęcia praktyczne: obsługa stacji roboczej (procedury automatyczne i manualne – odzyskiwanie, próżnia, kontrola, napełnianie), wywołanie typowych usterek, czynności weryfikujące poprawne funkcjonowanie, wymiana czynnika w układzie, w/z wskazanych uszkodzonych elementów i ich weryfikacja, lokalizacja nieszczelności (metoda UV,czujnik gazu, organoleptycznie), diagnostyka układów elektrycznych klimatyzacji przy użyciu testera, aseptyka układu klimatyzacji, narzędzia specjalne używane podczas naprawy.

Miejsce szkolenia: Centrum Szkoleń Szewczyk Warszawa ul. Radzymińska 267
Liczba uczestników: do 8 osób
Koszt szkolenia: 500 zł netto (2 dni)
W cenę wliczone są: materiały szkoleniowe, gorący posiłek w przerwie, napoje gorące, Dyplom Uczestnictwa dla uczestnika.
Nocleg: na życzenie w hotelu ze zniżką dla firmy Szewczyk.
Zapisy: 22-618-10-20, 606 961 644, marek.ambroziak@szewczykosk.pl.
 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Szkolenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Szkoleń i Certyfikacji: Diagnostyka i technologia napraw klimatyzacji
Szkolenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Szkoleń i Certyfikacji: Diagnostyka i technologia napraw klimatyzacji

Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji organizuje szkolenie II stopnia, poświęcone diagnostyce i technologii napraw instalacji klimatyzacyjnych w samochodach osobowych. Szkolenie, które odbędzie się w dniach 25-26.10.2011 r., adresowane jest do serwisantów klimatyzacji samochodowych o 2-3-letniej praktyce w serwisie. Uczestnicy nabędą praktyczną wiedzę oraz umiejętności w zakresie właściwej diagnozy uszkodzeń i technologii napraw instalacji klimatyzacyjnych w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!