Akademia Praktycznych Umiejętności – szkolenia motoryzacyjne

26 lutego 2008, 0:00

Akademia Praktycznych Umiejętności organizuje szkolenia dla branży motoryzacyjnej.

Cel szkoleń Motoryzacyjnych
Przedmiotem spotkań jest zapoznanie uczestników z najczęściej występującymi rozwiązaniami stosowanymi we współczesnych pojazdach samochodowych z podziałem na funkcjonalne podzespoły. Zajęcia obejmują podstawy konstrukcji, zasady działania oraz zajęcia praktyczne przy samochodzie pod okiem szkoleniowca z wieloletnim stażem.

Specjaliści w dziedzinie techniki motoryzacyjnej uczą:
-podstaw techniki motoryzacyjnej
-podstaw elektroniki pojazdowej
-diagnostyki podzespołów, poszukiwania usterek

-obsługi przyrządów diagnostycznych
-poprawności demontażu i montażu podzespołów
-przeprowadzania napraw na pojeździe

Do kogo są skierowane szkolenia ?
Szkolenia skierowane są do osób związanych zawodowo z diagnostyką i naprawą pojazdów samochodowych, a więc: prowadzących warsztaty samochodowe, mechaników, elektryków samochodowych, elektroników samochodowych, diagnostów, uczniów.

Przedmiot szkolenia:
Przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie prawidłowego wykonania czynności serwisowych w oparciu o dostępną dokumentacje mające na celu unikniecie błędów montażowych wynikających z niewiedzy pracownika/mechanika na stanowisku pracy przy pojeździe w kontekście wysokiej jakości wykonania usługi w celu zminimalizowania kosztów wynikających z reklamacji klienta.

Korzyści dla zgłaszającego/uczestnika:
Usystematyzowany sposób prowadzenia zajęć (wykład, zajęcia praktyczne) w oparciu o ujednolicone standardy, diagnostyka testerami po magistralach, OBD, OBD2, CAN we współczesnych pojazdach samochodowych wybranych marek lub grup w oparciu o właściwą dokumentacje techniczną.

Zgłoszenia na szkolenia
Zakres prowadzonych szkoleń znajduje się na stronie internetowej www.akademiapu.pl  w dziale ,,Szkolenia Motoryzacyjne”. Wszelkie informacje dotyczące rezerwacji szkoleń ustalane są telefonicznie lub mailowo.

Kontakt:
0 22 499 60 30
e-mail: biuro@akademiapu.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!