Nie daj się wyprzedzić innym!

28 marca 2007, 0:00

Nie daj się wyprzedzić innym!
– Instytut Rozwoju Kadr Motoryzacji otwiera swoje drzwi!

W maju 2007 rusza organizowany przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych Instytut Rozwoju Kadr Motoryzacji. 

Powstanie Instytutu jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby środowiska firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. Jego rolą jest udostępnić nowoczesne i sprawdzone w praktyce narzędzia zarządzania i sprzedaży wszystkim tym firmom z branży, które dostrzegły że dobry biznes to biznes oparty o kompetentnych ludzi, a nie tylko o technologię. Spójne działanie ludzi sprawnie posługujących się nowoczesnymi sposobami zarządzania i sprzedaży stanowi obecnie największy skarb każdej organizacji chcącej wywalczyć jak najlepsza pozycję w swoim otoczeniu rynkowym.

VIP Excellence – programy zarezerwowane dla właścicieli firm, członków zarządów, strategów i głównych decydentów (5 sesji dwudniowych w grupie 4-6 osobowej)  

Praktyczne przywództwo
Sztuka motywowania pracowników
Kluczowe zagadnienia zarządzania procesowego
Efektywne zarządzanie projektami
Szkolenie medialne – prezentacje i wystąpienia publiczne

Manager PRO – to cykl praktycznych szkoleń rozwijający nowoczesne podejście i techniki zarządzania ludźmi z elementami pracy z partnerami rynkowymi i klientami (5 sesji dwudniowych w grupie 9-12 osobowej)  

Style zarządzania sytuacyjnego
Prowadzenie efektywnych zebrań
Sztuka negocjacji
Kierowanie zespołem handlowym
Techniki profesjonalnej prezentacji

Power Sales – to akademia dobrego handlowca (5 sesji dwudniowych w grupie 9-12 osobowej)  

Praktyczne zasady sprzedaży – wizyty handlowe, jak być doradcą klienta?
Utrzymanie dobrych relacji z klientami
Zarządzanie kluczowymi klientami
Prowadzenie skutecznych prezentacji handlowych
Kluczowe umiejętności negocjacyjne

Celem każdego z kursów jest wyposażenie każdego Uczestnika w praktyczne narzędzia i techniki niezbędne do działania w jego obszarze.

W czasie trwania zajęć Instytutu prowadzone będą też testy wiedzy pomagające w utrwalaniu nabytych wiadomości i mobilizujące do stosowania poznanych narzędzi w codziennej praktyce . Na zakończenie wybranego kursu każdy Uczestnik otrzymuje odpowiedni Certyfikat.

Instytut zainauguruje swoją pracę już 17 maja br. szkoleniem z cyklu Menedżer PRO. Ostatnie szkolenie Instytutu w roku 2007 planowane jest na 22 listopada br.

Wszystkie programy Akademii będą prowadzone najnowocześniejszymi metodami interaktywnymi z wykorzystaniem scenek, ćwiczeń, pracy w podgrupach i gier symulacyjnych. Metodyka ta pozwala na rozwinięcie skutecznego sposobu myślenia i praktycznych umiejętności w jak najkrótszym czasie. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach warsztatowych co dodatkowo podwyższa efektywność wszystkich cykli programu.

Szczególny wkład w Instytut Rozwoju Kadr Motoryzacji wniosą polskie i zagraniczne autorytety branży motoryzacyjnej.

Dodatkowe informacje dotyczące zapisów uzyskać można pod numerem telefonu: 0 22 489 72 20 

Twój sukces w Twoich rękach! Nie daj się wyprzedzić!

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!