Szkolenie dla firm motoryzacyjnych

5 stycznia 2005, 0:00

Fundacja Multi-Expert informuje: w lutym 2005 upływa najbliższy termin składania wniosków o dofinansowania z UE, a 11 styczna 2005 specjalistyczne szkolenie dla firm motoryzacyjnych.
Od 10 tys. zł do 1,25 mln zł bezzwrotnego dofinansowania na inwestycje mogą uzyskiwać małe i średnie przedsiębiorstwa (do 249 osób) sektora motoryzacji ze środków UE – Fundusze Strukturalne SPO-WKP 2.3. Taka okazja dla polskiej motoryzacji może się szybko nie powtórzyć.
Najbliższy termin składania wniosków o dofinansowanie przypada 25 lutego 2005, na kompletację pełnej dokumentacji firmy i sporządzenie biznesplanu trzeba sobie zarezerwować parę tygodni. Pierwszy termin składania wniosków minął 2 grudnia 2004 i polskie firmy złożyły wtedy zapotrzebowanie na około 30% środków przyznanych przez Unię.
Sekcja Motoryzacji Fundacji Multi-Expert jeszcze 11 stycznia 2005 organizuje na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich specjalistyczne szkolenie we współpracy z agencją rozwoju regionalnego pełniącą rolę RIF (tj. rolę instytucji, która przyjmuje wnioski od firm o dofinansowanie).
W tym samym terminie przygotowywane są też szkolenia z innych, ważnych dla środowiska tematów jak: kontrole w warsztatach w zakresie ochrony środowiska, kontrole w zakresie BHP, rozliczanie szkód ubezpieczeniowych i nowe przepisy GVO.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.expert.org.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!