Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
09:39 Pompa wody w silnikach Renault (1.0, 1.2, 1.6): czy otwór ma być nagwintowany? 09:20 Szkolenia firmy BETiS – lipiec 2024 09:01 Do oferty części zamiennych marki Denckermann dołączyły podnośniki szyb 18.06 Spotkanie kluczowych graczy przemysłu motoryzacyjnego odbyło się w Warszawie 18.06 Zeroemisyjna produkcja opon. Gigant z branży testuje nową technologię.

Checkstar

MotoFocus TV: Czy warto przystąpić do sieci warsztatowej?

Czy warsztaty sieciowe to “te lepsze”? Czy warto dołączyć do sieci warsztatowych, a jeśli tak, to jak to zrobić? W nowym odcinku MotoFocus TV gościem Witolda Hańczki jest Szymon Latos, reprezentujący sieć warsztatową Magneti Marelli Checkstar.

Magneti Marelli – szkolenia w marcu i kwietniu

Firma Magneti Marelli zaprezentowała harmonogram swoich szkoleń na marzec i kwiecień. Szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Szkolenie Magneti Marelli w grudniu

W grudniu firma Magneti Marelli przygotowała jeden termin szkoleń. Szczegóły znajdują się poniżej.

Nowe szkolenia Magneti Marelli

Znane są terminy szkoleń Magneti Marelli w sierpniu, wrześniu i październiku. Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Spotkanie serwisów Magneti Marelli Checkstar

Jak co roku odbyło się spotkanie serwisów autoryzowanych Magneti Marelli Checkstar. Tegoroczne spotkanie różniło się od wcześniejszych, a to za sprawą okrągłej setnej rocznicy powstania firmy Magneti Marelli.

Magneti Marelli – szkolenia w maju

W poniższej tabeli przedstawione zostały uaktualnione szkolenia Magneti Marelli w maju.

Wyniki konkursu Magneti Marelli

Przedstawiamy wyniki konkursu Magneti Marelli, w którym do wygrania były wyjątkowo praktyczne, a jednocześnie stylowe nagrody: t-shirt, koszulka polo lub bluza.

Checkstar Service to ogólnoświatowa sieć warsztatowa powołana do życia przez markę Magneti Marelli. Obecnie sieć zrzesza ok. 5 000 serwisów na całym świecie, z czego większość z nich znajduje się w Europie. Polski oddział Magneti Marelli rozpoczął tworzenie sieci w 2008 roku. Obecnie jest ich już około setki. Firma oferuje warsztatom działającym pod szyldem Checkstar wsparcie handlowe, know-how oparte o dostęp do danych technicznych i szkolenia, a także specjalne warunki zakupu części i urządzeń warsztatowych, oferowanych przez firmę Marelli. W tej kategorii artykułów znajdziecie informacje na temat działalności sieci Checkstar Service, aktualnych promocji i szkoleń, organizowanych przez sieć.