Spotkanie serwisów Magneti Marelli Checkstar

10 lipca 2019, 8:48

Jak co roku odbyło się spotkanie serwisów autoryzowanych Magneti Marelli Checkstar. Tegoroczne spotkanie różniło się od wcześniejszych, a to za sprawą okrągłej setnej rocznicy powstania firmy Magneti Marelli.

W tym roku partnerzy firmy Magneti Marelli zostali zaproszeni na oficjalną galę do Hotelu Marina Club zlokalizowanego na mazurach. Podczas prezentacji omówione zostały plany dotyczące działania sieci, przekazane zostały informacje o promocjach, częściach zamiennych oraz nowościach z zakresu wyposażenia warsztatowego, w drugiej części prezentacji nie mogło zabraknąć informacji o historii firmy.

Na zakończenie wyróżniające się serwisy otrzymały pamiątkowe statuetki oraz nagrody w postaci wyposażenia warsztatowego. Po kolacji w ramach atrakcji obecnych gości swoim występem zabawiał Jerzy Kryszak.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

startive, 11 lipca 2019, 16:25 0 0

Sieć i marka która jest, a jednak jej nie ma

Odpowiedz