Targi INTER AUTO 2022 – tym razem nie w Pułtusku

23 sierpnia 2022, 14:48

Ubiegłoroczna edycja imprezy targowej firmy INTER AUTO przyciągnęła duże zainteresowanie branży, ponieważ odbyła się w czasie, gdy większość podobnych wydarzeń była odwoływana – oczywiście z powodu pandemii. Sukces targów zachęcił organizatorów do przygotowania kolejnej edycji.

Spotkanie ekspertów i pasjonatów branży motoryzacyjnej – INTER AUTO

Tym razem targi odbędą się nie, tak jak poprzednim razem w Pułtusku (link do naszej relacji z wydarzenia), a jeszcze mniejszej miejscowości – Boża Wola, koło Nowego Dworu Mazowieckiego. INTER AUTO jest dystrybutorem o zasięgu lokalnym, który tegoroczną edycją wydarzenia chce poinformować swoich klientów o oficjalnym otwarciu nowego, czwartego sklepu swojej sieci. Dystrybutor ściśle współpracuje z siecią ProfiAuto. W poniższej galerii można obejrzeć zdjęcia z ubiegłorocznej edycji wydarzenia:

W zapowiedzi organizatora czytamy, że na odwiedzających targi czekać będą atrakcje takie jak:

  • konkursy z nagrodami
  • promocyjne ceny za zakup wyposażenia warsztatowego
  • przejazd samochodami terenowymi po torze
  • symulatory F1
  • spotkanie z liderami branży motoryzacyjnej

Wstęp na targi jest wolny dla wszystkich zainteresowanych. Dokładny adres wydarzenia to: Inter Auto, ul. Modlińska 39, 05-101 Boża Wola. Wydarzenie odbędzie się 3 września 2022 r. w godzinach 10.00 – 16.00.

Plakat targowy można pobrać TUTAJ.

Dowiedz się więcej

Targi motoryzacyjne w Pułtusku. Serio!?
Targi motoryzacyjne w Pułtusku. Serio!?

Pułtusk, niespełna 20-tysięczne miasteczko w województwie mazowieckim, ok. 70 km od Warszawy. To właśnie tu, w miniony weekend odbyło się jedno z najciekawszych jak dotąd motoryzacyjnych wydarzeń roku. Skala imprezy i zainteresowanie nią zaskoczyły samych organizatorów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!