Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
08:54 Szkolenia firmy BETiS – maj 2024 08:53 Kolejny sezon akcji bezpłatnej kontroli amortyzatorów 17.04 Konkurs Hengst 17.04 Ewolucja w Klimatyzacji Samochodowej: urządzenia WAECO na R456a czyli zamiennik dla R134a oraz rozwiązania do obsługi R744. 17.04 Jedna, kilka czy wiele marek? Jak naprawiają europejskie warsztaty.

Kamoka

Filtry 9in1 Ultra Pure KAMOKA – nowość na polskim rynku

W dobie rosnących zanieczyszczeń powietrza rośnie także zainteresowanie klientów produktami, które mogą ochronić ich przed cząsteczkami smogu, mikroplastiku, wirusami oraz alergenami. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są filtry 9in1 Ultra Pure KAMOKA, wprowadzane właśnie na rynek.

Magnetyczne lampy warsztatowe LED od KAMOKA

Silny strumień światła, trwałe akumulatory, magnesy montażowe i możliwość adaptowania kształtu lampy, aby dopasować kąt świecenia do bieżących potrzeb – takie cechy doceniają mechanicy w lampach warsztatowych*. Wszystkie te atuty posiadają nowe lampy marki KAMOKA, które od lutego są dostępne na polskim rynku.

Diamentowa KAMOKA

Firma Entertrade, właściciel marki KAMOKA, została wyróżniona w rankingu „Diamenty Forbesa” opublikowanym w lutym 2020 r.

Górne mocowania amortyzatorów w ofercie KAMOKA

W tym roku marka KAMOKA systematycznie wprowadza nowości produktowe i rozszerza swój asortyment. We wrześniu w ofercie pojawiło się 83 referencji zestawów górnych mocowań amortyzatorów.

KAMOKA poszerza ofertę o nowe wycieraczki hybrydowe

Asortyment KAMOKA poszerza się o kolejne produkty. Na polski rynek trafiły właśnie wycieraczki hybrydowe, które użytkownicy chwalą za bardziej skuteczną i cichą pracę w porównaniu z wycieraczkami tradycyjnymi. Producenci japońskich samochodów bardzo często stosują to rozwiązanie na pierwszy montaż.

Konkurs KAMOKA – wyniki Konkurs

Konkurs KAMOKA – wyniki

W naszym konkursie, którego patronem była marka KAMOKA, wygrać można było fotel, zestawy ubrań i chemii warsztatowej. Przedstawiamy nazwiska zwycięzców.

Nowość w ofercie KAMOKA – filtry cząstek stałych

Filtry cząstek stałych od wprowadzenia normy Euro 4 są elementem każdego silnika o zapłonie samoczynnym, a od roku 2018 także aut z silnikiem o zapłonie iskrowym. KAMOKA właśnie wprowadziła na polski rynek zamienniki oryginalnych filtrów cząstek stałych.

Promocje Kamoka i Bosch w Auto-Partner Gdańsk

W listopadzie i grudniu kupując produkty marki Kamoka oraz akumulatory Bosch w firmie Auto-Partner Gdańsk można zdobyć cenne nagrody. Promocja produktów Kamoka Skumulowany zakup produktów marki Kamoka za kwotę 3000 zł netto w okresie promocji premiowany jest rajdowym fotelem biurowym. Promocja Bosch Skumulowany zakup akumulatorów Bosch w okresie promocji premiowany jest następującymi nagrodami: Zakupy za […]

KAMOKA to marka części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, posiadająca szeroki asortyment, dostarczany przez wielu dostawców, ale spełniający najważniejsze normy i standardy europejskie. Obecnie w ofercie KAMOKA znajduje się ponad 90 linii produktowych, dostępnych w kilkunastu grupach – są to m.in. elementy zawieszenia, hamulców, układu kierowniczego, nadwozia czy przeniesienia napędu. Marka funkcjonuje na rynku od 2005 r. Opinie internautów zbierają przede wszystkim produkty KAMOKA takie jak amortyzatory, filtry, wycieraczki, tarcze hamulcowe czy świece żarowe. Firma systematycznie poszerza swoją ofertę o nowe produkty. Więcej informacji na temat marki KAMOKA oraz jej asortymentu można znaleźć w artykułach z tej kategorii.