Filtry 9in1 Ultra Pure KAMOKA – nowość na polskim rynku

10 marca 2020, 10:30

W dobie rosnących zanieczyszczeń powietrza rośnie także zainteresowanie klientów produktami, które mogą ochronić ich przed cząsteczkami smogu, mikroplastiku, wirusami oraz alergenami. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są filtry 9in1 Ultra Pure KAMOKA, wprowadzane właśnie na rynek.

Filtr KAMOKA 9in1 Ultra Pure ma 3 progresywne warstwy filtrujące, które działają jak wielokrotne sito. Ułożone warstwami makro i mikrofiltry pochłaniają większość zanieczyszczeń, m.in. kurz, sadzę, pyłki roślin, mikrocząstki smogu PM 2.5, mikroplastik, większość bakterii i wirusów, mogących wzmagać objawy alergii. Warstwa wzbogacona węglem aktywnym absorbuje szkodliwe zanieczyszczenia pochodzące ze spalin oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr pomaga zapewnić czystość powietrza w kabinie i dzięki temu poprawić komfort kierowcy oraz pasażerów. Chroni także elementy samochodu odpowiedzialne za czyste powietrze w kabinie (klimatyzację, przewody, nawiewy).

Filtry kabinowe – niedoceniany element bezpieczeństwa jazdy

Warto przypominać klientom warsztatów i sklepów motoryzacyjnych o tym, że filtry kabinowe, aby działały skutecznie, powinny być regularnie wymieniane. Sugerowany okres wymiany to co 15 tysięcy kilometrów albo – w rejonach silnie zanieczyszczonych – co pół roku.

– Filtr kabinowy w ciągu godziny poddaje filtracji tyle powietrza, ile mieści się w 6 tirach. Nie zawsze pamiętamy o tym, że ten mały element naszego auta wpływa znacząco nie tylko na komfort jazdy pasażerów, ale także na bezpieczeństwo. Kierowca oddychający zanieczyszczonym powietrzem w kabinie może doświadczać obniżenia koncentracji i objawów alergii – mówi Elżbieta Mudź, Marketing Manager marki KAMOKA.

Produkty są już dostępne u dystrybutorów KAMOKA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!