Górne mocowania amortyzatorów w ofercie KAMOKA

30 września 2019, 10:45

W tym roku marka KAMOKA systematycznie wprowadza nowości produktowe i rozszerza swój asortyment. We wrześniu w ofercie pojawiło się 83 referencji zestawów górnych mocowań amortyzatorów.

– Atutem produktu KAMOKA jest to, że sprzedawany jest w kompletnym zestawie, który zawiera wszystkie elementy górnego mocowania niezbędne do wymiany. To ułatwia montaż i skraca jego czas – powiedział Łukasz Paradowski, Senior Brand Manager marki KAMOKA.

Przy produkcji zastosowano specjalną konstrukcję uszczelniacza łożyska mającą zwiększać jego trwałość i odporność na zanieczyszczenia. Wkłady PTFE zastosowane w łożyskach mają redukować opór stawiany przez układ kierowniczy, a specjalny kompozyt, wykorzystujący wysokiej jakości gumę, niwelować poziom drgań. Zestawy do montażu kolumn wykonane są z hartowanej stali, posiadają elementy ze wzmocnionego poliamidu z elementami włókna szklanego i dopasowany do nich smar.

Ze względu na odmienne obciążenia spowodowane masą układu napędowego, mocowania produkowane są do różnych wersji silnikowych. Ich prawidłowy dobór możliwy jest przez katalog internetowy WebCatalogue KAMOKA na www.kamoka.eu

Produkty są już dostępne u dystrybutorów marki KAMOKA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!