All Makes. All Filters. Blue Print oferuje szeroki asortyment filtrów do azjatyckich i europejskich modeli samochodów.

24 listopada 2021, 23:22

Aftermarketowy specjalista – firma Blue Print – nową kampanią marketingową kładzie akcent na swój szeroki asortyment filtrów. Marka oferuje pokrycie ponad 90% wszystkich popularnych samochodów osobowych i dostawczych wprowadzonych na europejski rynek po roku 2000. Asortyment obejmuje szeroką gamę ponad 2 750 elementów filtracyjnych.

W oparciu o licencjonowane informacje OEM dedykowany zespół specjalistów stale identyfikuje nowe referencje OE. Dzięki temu klienci Blue Print zawsze mają gwarancję, że znajdą właściwe filtry – do właściwych zastosowań i we właściwym czasie!

Ponadto firma Blue Print opiera swoją reputację na jakości produktów oferowanych na motoryzacyjnym aftermarkecie. Każdy filtr Blue Print został zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie ze standardami OE. Regularne testy destrukcyjne i niedestrukcyjne zapewniają stałą jakość oferowanych produktów.

Blue Print pokazuje klientom na całym świecie swoje przywiązanie do jakości. W celu podkreślenia wysokich standardów jakości produktów Blue Print udziela na wszystkie części zamienne 3-letniej gwarancji producenta, co przewyższa wymagania prawne. To deklaracja marki w zakresie jakości.

Dlatego filtry Blue Print są odpowiednio dopasowane zgodnie z zasadą ‘Right First Time®’.

Więcej informacji na temat filtrów Blue Print można znaleźć na stronie:

https://www.blue-print.com/products/filtration/

Artykuł sponsorowany Blue-Print

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Dolejlama, 25 listopada 2021, 18:19 2 0

Filtry bardzo dobre. Część na pewno od Purfluxa i Filtrona. Ale na klockach BP się zawiodłem. Nie dość, że shim'y odpadły zaraz po montażu, to musiałem podpiłowywać, żeby równo chodziły w czystych na prowadnicach. Więc żadne tam Right first time.

Odpowiedz