Delphi Technologies wprowadza ofertę części zawieszenia i układu kierowniczego do Tesli Model S

, 3 listopada 2021, 19:53

Oferta części zawieszenia i układu kierowniczego zostaje poszerzona o nowe komponenty do Tesli Model S. Premiera dotyczy kilku nowych części, w tym wahaczy, łączników stabilizatora, drążków kierowniczych i przegubów kulowych. 

W procesie projektowym nowe części do Tesli Model S osiągnęły bardzo dobre wyniki i przeszły testy bezpieczeństwa. Według Delphi Technologies obróbka cieplna korpusu wahacza gwarantuje wyższą wytrzymałość i odporność na zużycie niż oryginalne wyposażenie. Dodatkowo, testy siły ciągnięcia i nacisku sworzni kulowych wykazują wyższą wytrzymałość produktu Delphi Technologies. Wyniki przeprowadzonych testów dowodzą trwałości tych kluczowych dla bezpieczeństwa części podczas hamowania i kierowania pojazdem.

– Nasza nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego to kolejny przykład
zaangażowania w zapewnienie klientom jakości i bezpieczeństwa. Wyniki ostatnich testów
robią wrażenie i sprawiają, że nasze części stanowią optymalne rozwiązanie dla warsztatów, których właściciele chcą oferować serwis z górnej półki — mówi Neil Fryer, wiceprezes Delphi Technologies ds. Marketingu Globalnego, Planowania Produktu i Planowania Strategicznego. – Uważamy, że w przypadku norm dotyczących części zamiennych nie może być mowy o żadnych kompromisach, szczególnie że bezpieczeństwo i doznania z jazdy stanowią podstawowe wyznaczniki produktu wysokiej jakości.

Wymiana części zawieszenia i układu kierowniczego w Tesli Model S ma szczególną wagę, większą niż przeciętna naprawa tego typu, ponieważ części te odgrywają dużą rolę w trybach jazdy samochodu. Inteligentne zawieszenie pneumatyczne odpowiada za wygodę, bezpieczeństwo i osiągi trybu Cheetah, którym Tesla Model S P100D w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność. Dlatego też dla właścicieli pojazdów niezwykle istotne jest znalezienie części zamiennych identycznych z komponentami fabrycznymi.

Oferowanie części zamiennych do pojazdów elektrycznych to coś więcej niż kompleksowe
serwisowanie najnowszych modeli: to kluczowy element zaangażowania na rzecz przyszłego zrównoważonego rozwoju. Nowe produkty dołączają do oferty już istniejących części dostępnych dla tego zastosowania. Są to klocki i tarcze hamulcowe oraz akcesoria, które zyskały już popularność wśród właścicieli warsztatów. Wszystkie te części razem stanowią podstawę kompleksowego rozwiązania podwoziowego dla pojazdów elektrycznych na rynku części zamiennych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!