Ruszyły jesienne promocje w Programie extra

6 października 2021, 23:55

1 października 2021 r. wystartowały aż 4 promocje dla uczestników Programu punktowego extra przygotowane przez Boscha.

Skuteczne hamowanie i Optymalne filtrowanie, w których za zakup filtrów oraz układów hamulcowych Boscha można otrzymać atrakcyjne nagrody rzeczowe: elektronarzędzia lub markową odzież. Zamiast nagród rzeczowych można odebrać punkty extra, do wykorzystania w sklepiku Programu. To niedawno wprowadzone rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników.

Super Promocja, w której kupno zestawów Super Pro nagradzamy poręczną torbą 4F. W tej promocji warsztaty mogą zyskać podwójnie, ponieważ zakupy zestawów Super Pro do wymiany bębnów hamulcowych są liczone zarówno w Super Promocji, jak i w Skutecznym hamowaniu.

Zapraszamy do Programu extra wszystkie warsztaty, które kupują produkty Boscha lub Castrola. Jeszcze do końca listopada 2021 r. warsztaty, które zarejestrują się w Programie extra na www.extra-program.pl, mogą zgłosić się do promocji.

W Programie punktowym extra serwisy otrzymują punkty za zakupy produktów Boscha i Castrola. Punkty te następnie mogą wymienić na nagrody w sklepiku Programu. Naliczanie punktów odbywa się automatycznie dzięki raportom przekazywanym co miesiąc przez dystrybutorów wybranych podczas rejestracji. Obecnie w Programie extra bierze udział już ponad 6000 warsztatów z całej Polski.

Klub Experta Bosch dla wybranych

Aktywne serwisy, które kupują produkty Boscha, otrzymują zaproszenie do Klub Experta Bosch. To platforma z wartościową wiedzą dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych.

Klubowicze mają dostęp do artykułów dotyczących diagnostyki i naprawy, zarządzania warsztatem oraz obsługi klienta. Mogą zapoznać się z poradami technicznymi od innych uczestników Klubu, obejrzeć filmy instruktażowe i produktowe Boscha. Uczestnicy korzystają także ze specjalistycznych szkoleń online oraz biorą udział w Akademiach Wiedzy i konkursach z nagrodami.

Dowiedz się więcej na stronie www.klubexpertabosch.pl.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!