Automechanika 2021: DENSO cyfrowo zaprezentuje nowości w ofercie

1 września 2021, 20:25

W dniach 14-16 września DENSO przeprowadzi na żywo relację online ze swojego stoiska na wiodących europejskich targach dla branży motoryzacyjnej – Automechanika Frankfurt 2021.

Tegoroczne targi odbywają się w formacie „Digital Plus”, dlatego DENSO planuje pełną wirtualną obecność, w tym wiadomości i treści związanych z rynkiem wtórnym.

Odwiedzający będą mogli dołączyć do sesji online za pośrednictwem platformy internetowej Automechaniki i wziąć udział w quizie, aby mieć szansę na wygranie zestawu upominków z logo Toyoty Gazoo o wartości 200 euro. Mogą również korzystać z platformy, by przeglądać kluczowe informacje o produktach i usługach DENSO, porozmawiać z przedstawicielami firmy i usłyszeć wiadomości o nadchodzących planach DENSO dotyczących europejskiego niezależnego rynku części zamiennych.

Najważniejszą z tegorocznych zapowiedzi będzie wprowadzenie produktów PowerEdge w Europie. PowerEdge to marka produktów w korzystnej cenie, zaprojektowana w celu zaspokojenia oddzielnego zestawu potrzeb niż ugruntowana oferta DENSO. Produkty PowerEdge są już popularne w USA, gdzie przynoszą korzyści firmom działających na rynku wtórnym. Od września na europejskim rynku wtórnym dostępna będzie gama wycieraczek i sprężarek PowerEdge; więcej szczegółów zostanie ujawnionych na Automechanice.

DENSO wykorzysta to wydarzenie również do zaprezentowania swojej przyszłości jako firmy zrównoważonej – w tym, w jaki sposób struktura „One EU Aftermarket” przybliża ją do klientów oraz co dla firm działających na rynku wtórnym oznacza globalny cel DENSO „Peace of Mind”.

– Uczestniczymy w targach Automechanika od wielu lat i byliśmy zdeterminowani, by w tym roku – pomimo cyfrowej formy spowodowanej pandemią – móc nadal zaoferować wszystko, czego przedstawiciele branży od nas oczekują – powiedziała Fatiha Laauich, Pan EU Strategic Marketing Manager. – Nasi partnerzy na rynku wtórnym będą zaznajomieni z naszymi najnowszymi działaniami, w tym z cyfrowymi rozwiązaniami szkoleniowymi oferowanymi na naszej platformie e-learningowej i naszą ofertą seminariów internetowych. Nowi odwiedzający będą mogli zapoznać się z naszą linią produktów, w tym z narzędziem do inspekcji pojazdów e-Videns. Oczywiście chodzi o coś więcej, niż tylko o dostarczanie treści. Targi są okazją dla całej branży, aby spotkać się i nawiązać kontakty.

Dla swoich klientów i partnerów handlowych DENSO może również zapewnić bezpłatny kupon wstępu na Automechanikę. Pula kuponów jest ograniczona. Jeśli chciałbyś otrzymać taki voucher, skontaktuj się z przedstawicielem DENSO, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Więcej informacji o DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!