Wycieraczki serii Premium w Dokuji

12 grudnia 2012, 12:21

Dokuji wprowadza do swojej oferty kolejne produkty, które mają charakteryzować się wysoką jakością, jak i przystępną ceną. Tym razem są to wycieraczki serii Premium.

Wycieraczki Premium od Dokuji

Wycieraczki DokujiPióra wycieraczek Dokuji Premium charakteryzują się wysoką jakością wykonania, porównywalną z jakością wycieraczek oryginalnych.

Ich unikalną cechą jest posiadanie oryginalnego mocowania – nie uniwersalnego, jak w przypadku większości importowanych piór, ale dokładnie takiego, jak przewidział to producent auta.

Dobór długości i typu mocowania odbywa się poprzez program zamówieniowy Hipol (drzewko doboru) lub poprzez katalog wycieraczek w PDF dostępny na stronie wyłącznego importera części Dokuji – Hipol Sp. z o.o.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Pełna gama filtrów Dokuji
Pełna gama filtrów Dokuji

Dokuji rozszerza swoją gamę produktów o filtry. Kolejna już linia produktowa tej marki, adresowana jest przede wszystkim do japońskich i koreańskich samochodów, ale nie tylko. Obecnie linia obejmuje najpopularniejsze referencje: filtrów kabinowych, filtrów powietrza, filtrów oleju, filtrów paliwa.   Filtry Dokuji to produkty w 100 proc. wyprodukowane w Korei. Ich jakość została sprawdzona i zbadana, […]

Nowe łożyska kół Dokuji w sieci Hipol
Nowe łożyska kół Dokuji w sieci Hipol

W ostatnich miesiącach oferta produktów marki Dokuji, dostępnych w sieci Hipol powiększyła się o nowe łożyska kół. Referencje są przeznaczone do najnowszych samochodów japońskich i koreańskich. Nowy katalog łożysk Dokuji Linia łożysk kół Dokuji zapewnia szeroką ofertę i dostępność części do najnowszych aut azjatyckich, m.in. Kii Soul, Hyundaia ix35, Toyoty Auris czy Mazdy 5. Więcej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!