DISTRIGO rozda pakiety części w ramach akcji I LOVE EUROREPAR

, 19 lipca 2021, 11:47

DISTRIGO – dystrybutor części zamiennych i innych produktów warsztatowych, wchodzący w skład grupy Stellantis, rozpoczyna akcję I LOVE EUROREPAR. Jej celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki EUROREPAR na rynku niezależnych warsztatów samochodowych poprzez przekazanie im 200 bezpłatnych pakietów części zamiennych oraz płynów eksploatacyjnych. Akcja potrwa do 31 sierpnia 2021 roku.

Marka EUROREPAR to 60 grup towarowych, zawierających ponad 12 000 produktów. Oprócz części zamiennych są to także płyny eksploatacyjne, opony czy akcesoria, zapewniające możliwość serwisowania samochodów prawie wszystkich marek, pojawiających się na naszych drogach.

Akcja I LOVE EUROREPAR to kolejne przedsięwzięcie DISTRIGO. W pakiecie DISTRIGO PACK, który trafi do wybranych warsztatów, znajdują się następujące produkty:

  • Płyn skoncentrowany do chłodnic 2 litry
  • Pióro wycieraczki + klipy 650 mm
  • Pióro wycieraczki + klipy 400 mm
  • Zestaw żarówek zapasowych H7 + H1+ inne
  • Preparat czyszczący do el. układu hamulcowego
  • Filtr paliwa diesel OPEL / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95507489)
  • Filtr kabinowy węglowy/ GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95527473)
  • Filtr oleju OPEL / GM: (odpowiednik oryginalnego filtra 95526686)
  • Komplet czterech klocków hamulcowych przednich Opel Corsa E 1.0 90 KM

– Akcja I LOVE EUROREPAR to nasz kolejny krok w zakresie nawiązania współpracy z warsztatami samochodowymi, które nie miały jeszcze okazji poznać produktów EUROREPAR. Aby otrzymać pakiet DISTRIGO PACK, wystarczy zarejestrować warsztat na stronie: https://iloveeurorepar.com/pl. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia przez przedstawiciela DISTRIGO, pakiet zostanie dostarczony do warsztatu przez jednego z Koordynatorów ds. Sprzedaży Części Zamiennych. Nie warto zwlekać z decyzją o rejestracji, ponieważ akcja trwa tylko do 31 sierpnia 2021 roku – wyjaśnia Piotr Karaszewicz, Dyrektor Części Zamiennych & Serwisu Groupe PSA w Polsce.

Więcej informacji na temat akcji I LOVE EUROREPAR znajduje się na stronie: https://iloveeurorepar.com/pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!