Moje Auto wprowadza preparat ułatwiający rozruch silnika

26 listopada 2012, 12:19

Nowością marki Moje Auto jest „Moto Start”. To preparat na bazie eteru ułatwiający rozruch silnika w niskich temperaturach (do -50 st. C).

Preparat do rozruchu silnika w niskich temperaturach „Moto Start”

Moto StartW ofercie firmy Amtra, właściciela marki Moje Auto, specjalizującej się w produkcji kosmetyków samochodowych, od pewnego czasu pojawiają się również produkty przeznaczone do silników i układu chłodzenia. Linia Nano wykorzystuje w swoim składzie nanocząsteczki srebra.

Preparat „Moto Start"  można stosować we wszystkich rodzajach silników montowanych nie tylko w samochodach, ale także jednośladach oraz maszynach ogrodowych i budowlanych – w tym w pojazdach służących jako pługi śnieżne. Dostępny jest w aerozolu o pojemności 400 ml, a sugerowana cena detaliczna  brutto wynosi 11 złotych.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Bandaż naprawczy firmy Amtra
Bandaż naprawczy firmy Amtra

Amtra wyprodukowała bandaż naprawczy, który znajdzie się w ofercie marki ,,Moje Auto”. Nowy produkt przeznaczony jest do naprawy pęknięć w przewodach gumowych bądź plastikowych. Gama „Moje Auto” poszerza się o produkty skierowane do osób zajmujących się na co dzień naprawami samochodów. Najnowszym z nich jest bandaż naprawczy. Można go używać do naprawy pękniętych gumowych lub […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!