Środki do czyszczenia wnętrza auta Würth Polska

28 kwietnia 2021, 10:35

W samochodach klientów często napotykamy problematyczne, trudne do usunięcia plamy na tapicerce i w kokpicie. Firma Würth Polska proponuje preparaty, które pomogą w takich sytuacjach.

1. Aktywna pianka ACTIVE CLEAN

Preparat do czyszczenia tradycyjnej tapicerki tekstylnej i tworzyw sztucznych we wnętrzach pojazdów. Aktywna piana skutecznie oddziela brud od czyszczonej powierzchni i usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Czyszczenie tapicerki pianką Active Clean należy zacząć od spryskania brudnej powierzchni. Aktywna piana działa szybko i już po kilku minutach usuwamy jej resztki wraz z zabrudzeniami za pomocą pędzla lub gąbki. W przypadku czyszczenia twardych powłok z tworzyw sztucznych preparat należy rozpylić na ściereczkę i za jej pomocą oczyścić powierzchnię. Następnie warto zastosować preparat do konserwacji kabin.

Art. nr 0893 472 – 500 ml

2. Środek do konserwacji kabiny kierowcy

Środek do pielęgnacji tworzyw wewnątrz pojazdu od Würth Polska o właściwościach antystatycznych ma przyjemny zapach owoców. Dzięki zawartości wosków Carnauba i olejków jojoba, zapewnia skuteczną pielęgnację i długotrwały efekt. Preparat odświeża kolory, zapewnia satynowy połysk i zabezpiecza kokpit przed starzeniem.

Dla osiągnięcia najlepszego efektu, kokpit należy najpierw umyć, np. pianką Active Clean. Następnie, czystą szmatkę należy spryskać preparatem do konserwacji kabin i wytrzeć powierzchnię. Po zakończonej pracy dobrze jest odkurzyć wnętrze samochodu i tapicerkę.

Art. nr 0893 473 1 – 500 ml

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!