Continental partnerem sieci Q Service Castrol

16 marca 2021, 16:17

W styczniu 2020 podpisano list intencyjny, który stał się podstawą do współpracy w zakresie dystrybucji opon marek Continental, Semperit oraz Barum. Szczególny nacisk położony jest na markę Semperit – opony tej marki będą rozprowadzane w Polsce przede wszystkim za pośrednictwem sieci Q Service Castrol.

Klienci, którzy kupią opony Semperit w jednym z warsztatów sieci, otrzymają bezpłatnie gwarancję na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto w warsztatach sieci dostępne są opony klasy premium marki Continental, a także opony marki Barum. Od 2021 roku także opony marki Continental kupowane w sieci warsztatów Q Service Castrol objęte są bezpłatną gwarancją na uszkodzenia mechaniczne.

Q Service Castrol to ważny partner biznesowy dla Continental Opony Polska. Sieć szybko się rozrasta – w grudniu 2019 roku zrzeszonych w niej było 200 warsztatów, obecnie jest ich już 360. Dla warsztatów współpraca z firmą Continental to dostęp do ogumienia z różnych segmentów, w korzystnej cenie. Ponadto partnerzy Continental mają zapewnioną kompleksową informację o nowościach oferowanych przez niemieckiego producenta, a także bezpłatny dostęp do wiedzy technicznej dzięki platformie szkoleniowej Continental.

Z punktu widzenia firmy Continental Opony Polska współpraca z siecią Q Service Castrol to nie tylko okazja do zwiększenia dostępności oferowanego ogumienia, ale także do budowania świadomości kierowców związanej z oponami marki Semperit.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

WWrrr, 16 marca 2021, 22:59 0 0

Super ruch dla serwisów! Mają możliwość dodatkowej sprzedaży i zarobku!!

Odpowiedz

Scoville, 18 marca 2021, 8:27 1 -1

to się okaże

Odpowiedz