Hamulce do wszystkich marek w ofercie Blue Print

15 lutego 2021, 15:12

Firma Blue Print wprowadziła do oferty części układu hamulcowego do pojazdów wszystkich marek. Oferta Blue Print obejmuje asortyment ponad 3 400 ciernych elementów hamulcowych do pojazdów produkcji azjatyckiej i europejskiej.

Pod względem klocków i tarcz hamulcowych, oferta Blue Print zapewnia pokrycie ponad 98% wszystkich popularnych samochodów osobowych i dostawczych wprowadzonych na europejskie drogi od roku 2000.

Blue Print na bieżąco uzupełnia ofertę o nowe modele pojawiające się na drogach i w celu precyzyjnego doboru odpowiednich specyfikacji korzysta z oficjalnych katalogów części zamiennych producentów samochodów.

Obok asortymentu mechanicznych części zamiennych do wielu innych marek, Blue Print nadal pozostaje specjalistą w zakresie pojazdów azjatyckich, oferując pozostałe elementy układu hamulcowego do samochodów z Dalekiego Wschodu. Oferta obejmuje ponad 3 200 części zamiennych, zapewniających pokrycie ponad 70 000 zastosowań. To największa oferta do samochodów azjatyckich zarówno pod względem szerokości jak i głębokości pokrycia rynku.

Ponadto oferta Blue Print obejmuje również szeroki asortyment klocków i tarcz hamulcowych do samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!