#pomagamypomagać – opony dla placówek medycznych

3 lutego 2021, 9:57

Inter Cars wspólnie z producentem opon KLEBER postanowili wyjść z pomocą do placówek medycznych i przekazali komplety ogumienia, które w kontekście zmieniających się warunków pogodowych, okazują się być wsparciem. Pomoc zrealizowana została w ramach programu #pomagamypomagać.

Celem programu #pomagamypomagać jest przede wszystkim pomoc branży warsztatowej na wielu płaszczyznach w najtrudniejszych momentach funkcjonowania. Druga odsłona akcji wystartowała wraz z początkiem grudnia. Jej pierwszym elementem było dostarczenie do 8500 warsztatów środków bezpieczeństwa – łącznie ponad 40 000 litrów płynu do dezynfekcji wraz z potrzebnymi do ich aplikacji pojemnikami. Jednak #pomagamypomagać to również pomoc ludziom niezwiązanym z branżą motoryzacyjną. Podczas pierwszej edycji akcji była to doraźna pomoc dla lekarzy i placówek medycznych. Podobnie jest i teraz, gdy Inter Cars wspólnie z marką KLEBER dostarczają najbardziej potrzebującym instytucjom komplety opon do ich pojazdów.

– Jako lider branży czujemy się w obowiązku dawać przykład i wyznaczać standardy. Pielęgnowane przez lata relacje sprawiły, że dostawcy bez najmniejszego wahania są gotowi do współpracy z Inter Cars, aby pomagać innym. Jesteśmy szczęśliwi, że firma KLEBER zdecydowała zaangażować wspólnie z nami w pomoc najbardziej potrzebującym. To piękny gest, który powinien zostać dostrzeżony przez całe branżowe środowisko – mówi Joanna Król, Zastępca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej Inter Cars SA.

Instytucje, które zostały obdarowane w ramach tej akcji to m.in Fundacja Pomocy Osobom z Niepełnosprawnością Intelektualną DOM oraz Gdyńska Fundacja „DOM MARZEŃ”.

– W imieniu Gdyńskiej Fundacji Dom Marzeń chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za okazaną życzliwość. Niedawno zostaliśmy obdarowani przez Ministerstwo Rozwoju pojazdem osobowym, który będzie służył do transportu naszych podopiecznych z niepełnosprawnością intelektualną. Ponieważ auto było na letnich oponach, przekazane ogumienie będzie dla nas ogromnym wsparciem – mówią Kasia i Marek Karczewscy reprezentujący Gdyńską fundację „DOM MARZEŃ”.

– Firma KLEBER zdecydowała się przekazać  bezpłatne komplety opon w największych miastach Polski we współpracy ze swoim kluczowym partnerem biznesowym, Inter Cars. Celem jest pomoc w walce z pandemią, ponieważ dla firmy KLEBER ważne jest podjęcie społecznej odpowiedzialności i wspieranie szpitali, które zostały silnie dotknięte przez COVID-19 – mówią przedstawiciele marki KLEBER.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!