Nowy członek Zarządu Inter Cars SA

29 sierpnia 2012, 9:07

Zarząd Inter Cars SA poinformował, że Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 28.08.2012r. powołała do Zarządu Spółki Pana Witolda Kmieciaka.

Pan Witold Kmieciak jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. W swoim bogatym doświadczeniu zawodowym ma pracę naukową na uczelni (Politechnika Warszawska) jak i w przemyśle, w tak renomowanych firmach jak Schreder, ThyssenKrupp, ZF Services.

Pan Witold Kmieciak od dwóch lat kieruje spółką zależną FEBER SP. z o.o. z siedzibą w Sieradzu zajmującą się miedzy innymi produkcją naczep. Jak czytamy w komunikacie spółki, pozwoliło mu to poznać organizację Grupy Kapitałowej Inter Cars, jej standardy, zwyczaje i potrzeby. Pan Witold Kmieciak cieszy się doskonałą opinią władz korporacyjnych Spółki i jej akcjonariuszy.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Wojciech Milewski odchodzi z Inter Cars SA
Wojciech Milewski odchodzi z Inter Cars SA

Wojciech Milewski złożył rezygnację z funkcji członka zarządu Inter Cars SA. Przyczyną rezygnacji były inne plany zawodowe – chęć rozwoju w ramach światowego lidera w dziedzinie automatyki i rozwiązań dla energetyki, grupy ABB, gdzie rozpocznie pracę z dniem 1 lipca 2013 roku. Do tego czasu Wojciech Milewski będzie pełnił funkcję Członka Zarządu Inter Cars SA […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 sierpnia 2012, 22:16 0 0

Ha

Odpowiedz

Anonim, 10 września 2012, 13:41 0 0

To wspaniała wiadomość, Powodzenia Panie Witku!!!! trzymam kciuki .

Odpowiedz

Anonim, 11 września 2012, 17:41 0 0

Z całego serducha dołączam się do życzeń i gratuluję .
Pozdrawiam Seba.

Odpowiedz