Zaciski hamulcowe bez kaucji – od kogo warto kupić?

17 czerwca 2020, 23:03

W ubiegłym roku na rynku pojawiła się oferta zacisków hamulcowych KAMOKA, które sprzedawane są bez kaucji. Dystrybutorzy z wielu krajów zauważyli w nich duży potencjał i chętnie wprowadzili je do swojej oferty.

Zaciski hamulcowe KAMOKA to wysokiej jakości odlewy, hartowane i chromowane tłoki oraz odporne na warunki atmosferyczne oraz działanie płynu hamulcowego uszczelki i osłony przeciwpyłowe. Trwałość produktu zapewnia zarówno odpowiednia konstrukcja, jak też wysokiej jakości materiały (uszczelniacze tłokowe, uszczelki pyłowe), które zapobiegają wnikaniu wilgoci, powietrza lub zanieczyszczeń do układu hamulcowego. KAMOKA oferuje wysokiej jakości nowe zaciski także do aut z elektrycznym hamulcem ręcznym.

Układ hamulcowy kompleksowo

Warto wiedzieć, że części związane z układem hamulcowym są w ofercie KAMOKA już od kilkunastu lat. Oprócz zacisków dostępne są takie produkty, jak: klocki i szczęki, tarcze i bębny hamulcowe, zestawy montażowe klocków i szczęk hamulcowych, silniczki elektrycznego hamulca postojowego, a także czujniki zużycia klocków hamulcowych (czasami czujniki są sprzedawane w komplecie z klockami hamulcowymi).

Gwarancja jakości KAMOKA

Produkty KAMOKA charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną. Firma cały czas rozwija ofertę, produkując wysokiej jakości części zamienne, które są doskonałą alternatywą dla drogich części z półki premium.

Części KAMOKA są objęte 2-letnią gwarancją z możliwością przedłużenia jej aż do 7 lat.

Szeroki asortyment KAMOKA

Asortyment marki KAMOKA to obecnie 78 linii produktowych w 14 grupach, do których zaliczają się m.in. elementy zawieszenia, układu hamulcowego, kierowniczego, zapłonowego i rozrządu, nadwozia, przeniesienia napędu, ale także części związane z oczyszczaniem spalin, filtry, wyposażenie warsztatu. Pełną listę produktów KAMOKA można znaleźć tu: https://kamoka.pl/pl/products

Artykuł sponsorowany KAMOKA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!