Champion OEM SPECIFIC 5W30 C3

29 kwietnia 2020, 12:13

Olej silnikowy, który poprawia osiągi i może być stosowany do obsługi wielu różnych pojazdów? Tak, istnieje!

Twoja następna podróż – dzięki butelce oleju silnikowego

Wszechstronny, ale jednocześnie wysokiej jakości olej silnikowy… Może wydawać się to niemożliwe, ale olej CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 udowadnia, że jest to możliwe! Połączenie syntetycznych olejów bazowych i najwyższej jakości dodatków zapewnia doskonałą ochronę wszystkich części silnika. Jedną z dodatkowych zalet tego oleju jest jego doskonała płynność w niskich temperaturach, co gwarantuje, że szybko dotrze on do wszystkich elementów silnika zaraz po uruchomieniu.

Płynność ta pozwala również obniżyć koszty paliwa! Dodatki zmniejszające tarcie, obniżające zarówno emisję CO2, jak i zużycie paliwa, dodatkowo wzmacniają ten efekt. Ale swój cały potencjał olej CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 pokazuje w wysokich temperaturach roboczych. Zachowuje wszystkie właściwości zwiększające wydajność w trudnych warunkach, umożliwiając odkrywanie nowych granic.

Potwierdzenie jakości

Stwierdzenie wyższości jednego produktu nad innymi jest łatwe, ale firma Champion potrafi też to potwierdzić! CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 uzyskał wiele aprobat od najbardziej wymagających producentów silników udowadniając, że jest to naprawdę wszechstronny olej silnikowy o najwyższej jakości! Jego już i tak uniwersalne zastosowanie jest znacznie szersze dzięki temu, że niektóre specyfikacje, takie jak np. GM dexos 2TM, są wstecznie kompatybilne ze starszymi specyfikacjami GM i Opla.

BMW LONGLIFE-04
GM Dexos 2
MB 229,51, 229,52
VW 502 00, 505 00, 505 01

CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 to:

  • Znakomita ochrona silnika w niskich i wysokich temperaturach roboczych
  • Nisko-popiołowa formulacja chroniąca cały układ oczyszczania spalin.
  • Zmniejszona emisja CO2 i oszczędność paliwa dzięki doskonałej płynności i właściwościom zmniejszającym tarcie.
  • Produkt , który może być stosowany w różnych modelach samochodów wiodących producentów pojazdów, takich jak: Volkswagen, Mercedes-Benz, Mazda, Audi, Renault, Opel, BMW,…

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!