Targi ProfiAuto Show przełożone na 2021 rok

26 marca 2020, 13:32

Spółka Moto-Profil, organizator targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show, poinformowała o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia, zgodnie z negatywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Katowicach, bazującą na analizie aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Informacja o odwołaniu targów w 2020 roku podyktowana jest odpowiedzialnością i troską o zdrowie oraz bezpieczeństwo wystawców, osób zaangażowanych w organizację wydarzenia, partnerów oraz gości – międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show odwiedziło w zeszłym roku 46 000 osób.

Od dłuższego czasu z najwyższą czujnością śledzimy sytuację i aktualne wytyczne rządowe i sanitarne, pozostając także w kontakcie z kluczowymi instytucjami. Ufamy, że ogłoszona z wyprzedzeniem informacja o odwołaniu ProfiAuto Show 2020 pozwoli zabezpieczyć działania naszych wystawców oraz partnerów.

Bieżąca sytuacja i dostępne w tym momencie informacje nie pozwalają nam nakreślić pewnej daty dla edycji 2020  – więc przenosimy całą siłę na organizację ProfiAuto Show 2021.

Wszystkim osobom uczestniczącym w dotychczasowych przygotowaniach do targów w 2020 roku: pracownikom, partnerom, wystawcom, patronom medialnym oraz miłośnikom motoryzacji bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wykonaną pracę. Jesteśmy pewni, że energia włożona w tegoroczne wydarzenie zaprocentuje w przyszłym roku, podczas ProfiAuto Show 2021.

Z poważaniem,

Zarząd Moto-Profil

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Olil, 26 marca 2020, 17:00 11 -5

To bardzo pozytywna wiadomość.
Miejmy nadzieję że nie wrócą za rok do tego wypalonego pomysłu
Pora zrobić coś nowego zamiast odgrzewać kotleta od 20 lat.

Odpowiedz

Adik, 28 marca 2020, 13:01 3 -1

Nawet w obecnej, niewesołej sytuacji są jakieś pozytywy. A po co robią? Żeby wyciągnąć kasę od dostawców.

Odpowiedz

NickFelon, 27 marca 2020, 7:05 6 -3

ja bym przełozył na 2029. Nie wiem po co, rok w rok to samo. bez sens

Odpowiedz

Adik, 27 marca 2020, 9:24 2 -5

@NickFelon - jakie to szczęście że ty o tym nie decydujesz - kolejny hejter z konkurencji .

Odpowiedz

NickFelon, 27 marca 2020, 9:59 6 -1

konkurencja? jak klienta traktujecie jak konkurencja to powodzenia. Pozdrowienia z Siemianowic Śląskich... mam nadzieję, że kiedyś powrócimy do starych obrotów, ale warto pompować kasę w dodatkowe rzeczy dla nas (promocje) a nie takie targi / pikniki..

Odpowiedz