Kolejny oddział Inter-Team na Śląsku

27 lutego 2012, 15:12

Od połowy lutego 2012 r. działa piąty oddział Inter-Team na Śląsku, zlokalizowany w Tarnowskich Górach. Nowa placówka jest zlokalizowana przy drodze krajowej nr 11 (wyjazd na Poznań), naprzeciwko Centrum Handlu Hurtowego „Gwarek”.

Oddział dysponuje wykwalifikowaną kadrą sprzedawców i szerokim asortymentem części zamiennych. Nie zabrakło również pojemnego parkingu. Oprócz zakupów na miejscu, towar będzie też bezpłatnie dostarczany klientom w trakcie cyklicznych tras.

Oddział Inter-Team w Tarnowskich Górach - widok z zewnątrz Oddział Inter-Team w Tarnowskich Górach - widok od wewnątrz Oddział Inter-Team w Tarnowskich Górach - magazyn części

Oddział w Tarnowskich Górach jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 oraz w soboty od  8:00 do 14:00.Mapa dojazdu do nowego oddziału Inter-Team w Tarnowskich Górach

Dane teleadresowe oddziału Tarnowskie Góry:

ul. Zagórska 194
42-600 Tarnowskie Góry
tel. 32 45-00-930 do 935
e-mail: tarnowskiegory@inter-team.com.pl

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Czwarty oddział Inter-Team na Śląsku
Czwarty oddział Inter-Team na Śląsku

19 października 2011 r. w Zawierciu został otwarty nowy oddział Inter-Team, będący czwartą placówką firmy w województwie śląskim. Duży magazyn zapewnia w nim dostępność szerokiej palety części samochodowych od ręki. Oprócz sprzedaży na miejscu, towar dostarczany jest do klientów także poprzez cykliczne dostawy na wybranych trasach. Oddział Inter-Team w Zawierciu czynny jest od poniedziałku do […]

Kolejny oddział Inter-Team w województwie Opolskim
Kolejny oddział Inter-Team w województwie Opolskim

W połowie kwietnia 2012 r. rozpoczął działalność nowy oddział Inter-Team. Najnowsza placówka położona jest w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Piastowskiej 26B. Asortyment nowego oddziału składa się zarówno z części samochodowych z „górnej półki” jak i tańszych zamienników. W doborze odpowiedniego towaru na miejscu pomogą doświadczeni specjaliści, pracujący w branży motoryzacyjnej od lat. Uruchomiono także cykliczne trasy, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 lutego 2012, 21:29 0 0

otwierają co chwilę nowe filie, gratulacje oby obsługa więcej zarabiała niż dotychczas :)

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2012, 9:44 0 0

To "francyza Partnerka się znerwuje"...

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2012, 7:25 0 0

Szkoda że oddział się cofa w rozwoju, PH porażka 0 zainteresowania klientem.
Ale widać z tego lepiej nowy oddział otworzyć niż w starych do roboty się zabrać.

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2012, 7:27 0 0

Oddział Katowice

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2012, 8:01 0 0

Popieram uwagi poprzednika. Nie wspomnę o polityce cenowej .... porażka marketingowa. Niby mam nie zauważyć, że pół roku po otwarciu podnieśli ceny o ok 20-30%. Może to na pensje "obsługi"?

Odpowiedz

Anonim, 1 marca 2012, 8:29 0 0

Faktycznie trzeba mocno uważać ! często nawet po tygodniu o wizyty PH ceny mocno Ida do góry!!!!

Odpowiedz

Anonim, 2 marca 2012, 8:25 0 0

Podobają mi się komentarze pracowników konkurencyjnych firm. Widać że obawiają się działań Inter-Team.

Odpowiedz

Anonim, 2 marca 2012, 16:32 0 0

Cyt: "Podobają mi się komentarze pracowników konkurencyjnych firm. Widać że obawiają się działań Inter-Team."

Nie prawda! Kilkakrotnie zaglądali do mnie przedstawiciele tej firmy. Jakoś nigdy nie zachęcili mnie do współpracy. Kiepska dostępność towaru, asortyment i ceny nie zachęcają do zakupów. Częstotliwość dostaw bez rewelacji. Kiedyś chciałem pilnie zamówić zestaw sprzęgła Valeo przez telefon, ale odmówiono mi dostawy mimo wcześniejszej rozmowy z przedstawicielem, bo nie byłem jeszcze u nich zarejestrowany. Mówiłem, że podam telefonicznie wszystkie dane do faktury, a przy dostawie towaru dostarczę kierowcy wymagane dokumenty, ale nie szło się z nimi dogadać. Teraz już jestem zarejestrowany, ale jakoś współpraca nadal się nie klei. Przedstawiciela chyba też to mało interesuje, bo widziałem go ostatnio jakieś pół roku temu, ale może to dobrze, bo są inni przyjemniejsi w rozmowach i handlu.
Pozdrawiam "lewar"

Odpowiedz

Anonim, 2 marca 2012, 17:17 0 0

do "lewar"
Może pomyliły Ci się firmy. Inter-Team i Valeo?
Zastanów się co piszesz, najpierw poznaj ofertę a potem się wypowiadaj !!!

Odpowiedz

Anonim, 3 marca 2012, 0:35 0 0

Lewar jak chcesz coś głupiego na pisać to najpierw się zapoznaj z ofertą IT bo jak na razie mam wrażenie że gubi cię złość że z nimi nie handlujesz,to dobra firma dobrzy ludzie daj im szanse a zobaczysz że współpraca z IT to radość i jakość idąca w parze z profesjonalną obsługą klienta.
P.S. Jest taki stare przysłowie pszczół:Może królem dżungli jest lew ale słonia zawszę będzie się bał zaatakować pozdrawiam cię serdecznie kolego.

Odpowiedz

Anonim, 5 marca 2012, 17:22 0 0

Cyt. "Może pomyliły Ci się firmy. Inter-Team i Valeo?"

Hmm, Valeo to kolego producent części, a Inter-Team jest hurtownią, to istotna różnica.

Cyt. "Zastanów się co piszesz, najpierw poznaj ofertę a potem się wypowiadaj !!!"

Z ofertą się zapoznałem, katalog i cennik mam ponad pół roku na komputerze, więc wiem o czym się wypowiadam, o jakim asortymencie i dostępności. Oczywiście nie wykluczam tego, że dla Ciebie i innych odbiorców oferta IT może być satysfakcjonująca, ale dla mnie nie, tak jak oferta IC, których wielu zachwyca.

Cyt. "Lewar jak chcesz coś głupiego na pisać to najpierw się zapoznaj z ofertą IT bo jak na razie mam wrażenie że gubi cię złość że z nimi nie handlujesz,"

Halo, proszę czytać mój wcześniejszy post ze zrozumieniem, wyraźnie napisałem dlaczego nie handluję z IT.

Cyt. " to dobra firma dobrzy ludzie daj im szanse a zobaczysz że współpraca z IT to radość i jakość idąca w parze z profesjonalną obsługą klienta."

Może masz rację, kraj jest duży, ale myślę, że wcześniejsze posty innych internautów mówią same za siebie, więc może poczytaj co klientom leży na wątrobie i wyciągnij z tego wnioski?

Pozdrawiam "lewar"

Odpowiedz

Anonim, 9 marca 2012, 21:13 0 0

@lewar

IT nie sprzedaje Valeo...

Odpowiedz

Anonim, 5 sierpnia 2012, 22:46 0 0

Oddział Tarnowskie Góry pierwsza klasa jeżeli chodzi o dwóch pracowników lady. Marek W. i Rafał Sz. to jedyne kompetentne osoby w tym oddziale. Z wahadłami miła współpraca, niestety o PH nie można za wiele powiedzieć (dobrego!).

Odpowiedz

Anonim, 1 maja 2013, 21:37 0 0

Nareszcie w oddziale zmiany, po ponad roku współpracy z IT w Tarnowskich Górach dowiedziałem się od nowego PH ze mają jakieś umowy. Pierwszy PH byl ze dwa razy na poczatku i nic nie wspomnial teraz coś z tych zakupów mam. Mlody PH to fakt, ale jest obrotny. Lada kuleje ale dowozy jak najbardziej ok. Da sie dogadac z chopakami itd.

Odpowiedz