Bilstein group oferuje 3 letnią gwarancję producenta na marki febi, Swag i Blue Print

10 lutego 2020, 12:22

Począwszy od roku 2020 bilstein group oferuje wydłużoną gwarancję na cały swój asortyment części zamiennych (marek febi, SWAG i Blue Print) do samochodów osobowych i użytkowych.

Gwarancja producenta obowiązuje przez trzy lata, tym samym przewyższając wymagania prawne. Gwarancja jest ważna na całym świecie i obejmuje wszystkie marki bilstein group: febi, SWAG oraz Blue Print.

– Jako specjalista posiadający doświadczenie w produkcji, dbamy o to, by w  naszej ofercie znajdowały się wyłącznie rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem dopasowania i trwałości. Gwarancja producenta jest naszą deklaracją jakości skierowaną do naszych klientów. To prawdziwa wartość dodana dla wszystkich, którzy ufają produktom bilstein group – od dystrybutorów i warsztatów po kierowców samochodów osobowych i ciężarowych. Dotychczas takiej gwarancji udzielano tylko na kilka wybranych produktów. – czytamy w komunikacie firmy.

Dla promocji i rozpowszechnienia nowego świadczenia na niezależnym aftermarkecie zostało opracowane specjalne logo, które w przyszłości znajdzie się na materiałach reklamowych. Klienci mogą również znaleźć wszystkie odpowiednie informacje odnośnie nowej gwarancji na stronach internetowych marek febi, SWAG oraz Blue Print.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!