Kolejne nowości w Denckermann

4 lutego 2020, 12:33

Do gamy produktów oferowanych przez firmę Denckermann właśnie dołączyły paski wielorowkowe i sprężyny zawieszenia. Oferta zawiera obecnie ponad 300 pozycji do wszystkich najpopularniejszych aut.

Po szczegółowe informacje odnośnie tych produktów zapraszamy do naszych dystrybutorów.

Jak informuje producent, następne nowości są w drodze i będą dostępne jeszcze w marcu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

wodzu, 4 lutego 2020, 15:56 1 -3

PRODUCENT ????
A od kiedy to Denckermann jest producentem ? haha

Odpowiedz

Anonim, 6 lutego 2020, 20:03 3 -4

Są w drodze znaczy się płyną kontenerem z Chin razem z tymi niemieckimi SKV

Odpowiedz

Michał, 6 lutego 2020, 22:01 10 -2

A to dziwne co piszesz bo wlasnie obejrzalem w TVN Turbo, że SKV zostało wybrane jako jedna z marek w top 10 branży motoryzacyjnej w Polsce. Wiem wiem pewnie napiszesz, że to i tak nie ważne...

Odpowiedz

Janko, 7 lutego 2020, 9:18 8 -2

Nie jestem lekarzem ale jak na moje to Anonim ma coś nie tak pod kopułą i chyba powinno się to leczyć artykuł o Denckermanie ten pisze o SKV, każda marka produkuje teraz tam gdzie ekonomicznie i logistycznie jest to dla niej uzasadnione. SKV niczym nie odstaje jakością id znacznie droższych marek jak Delphi Vemo, co przy stosunkowo niskiej cenie jest ciekawą pozycja w ofercie dla klienta. Z polskich marek ciężko znaleźć kogoś kto ma dostępne 1000 modeli zacisków czy przewodów intercoolera w ciągłej ofercie co też jest plusem dla SKV. SKV wcale nie informuje że jest niemieckie więc jak napisałem na wstępie tylko specjalista jest w stanie Ci chłopie pomoc wyleczyć się z tej obsesji na temat SKV.

Odpowiedz

ZBOKU, 7 lutego 2020, 13:08 0 -3

Pierwsza z brzegu aukcja wszędzie GERMANY na GERMANY, ..... DEUTSCHE TECHNOLOGIE - NIEMIECKA TECHNOLOGIA .. Czy taka oferta mówi co to za część czy wprost sugeruje pochodzenie. Pozostawiam do rozwagi. [LINK]

Odpowiedz