Akumulatory Banner do systemów Start-Stop

14 lutego 2012, 13:26

Firma Banner wprowadza do swojej oferty akumulatory serii Running Bull EFB, przeznaczone do małych pojazdów wyposażonych w proste systemy Start-Stop, gdzie nie jest wymagany odzysk energii podczas hamowania.

Baterie Akumulator Banner Running Bull EFB, odporne na obciążenia cykliczne i głębokie rozładowanie, są oferowane do tzw. mikrohybryd w dwóch pojemnościach: 60 Ah i 70 Ah. Akumulatory zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo eksploatacji w pojazdach z układami Start-Stop.

Więcej informacji u partnerów handlowych firmy Banner i na stronie www.bannerbatterien.com

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Exide zasila miliony aut z Start-Stop
Exide zasila miliony aut z Start-Stop

Firma Exide Technologies wyprodukowała w Europie 2,5 miliona akumulatorów do pojazdów z systemem Start-Stop w ciągu dwóch lat. Koncern zainwestuje kolejne 80 milionów dolarów w zwiększenie możliwości produkcyjnych na Starym Kontynencie. W 2004 roku Exide Technologies rozpoczął dostarczanie akumulatorów do pojazdów z system start-stop. Wykonane były w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) i trafiały do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 lutego 2012, 19:41 0 0

A jak pojazd ma rekuperacje energii z hamowania to już banner nie ma ??

Odpowiedz

Anonim, 19 lutego 2012, 11:03 1 0

Jak to nie ma , od dawna są w sprzedaży AGM ( pełny żel ) , EFB jest to tańsza wersja . wystarczy wpisać w wyszukiwarke BANNER AGM i poczytać , nawet na allegro są w sprzedaży w bardzo dobrej cenie , pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 25 lutego 2012, 19:34 0 0

AGM to nie jest "pełny żel", jak piszesz. Musisz się jeszcze trochę podszkolić kolego.

Odpowiedz