Wiedza, doświadczenie i jakość

6 listopada 2019, 23:04

Marka Dr. Motor Automotive została stworzona przez profesjonalistów, którzy postanowili przekształcić swoje doświadczenie i wiedzę zdobytą w branży motoryzacyjnej w produkt doskonałej jakości.

Jesteśmy wiodącym producentem części samochodowych w Polsce. Oferujemy części silnikowe do układów wtryskowych CR, takie jak: przewody przelewowe (jak i ich części składowe: łączniki, zabezpieczenia czy o-ringi), przewody paliwowe, uszczelniacze, zestawy naprawcze i montażowe wtryskiwaczy oraz szeroki wachlarz uszczelek do samochodów osobowych i dostawczych. Łącznie jest to już prawie 1000 referencji. Większość z tych produktów, była dostępna wcześniej tylko w wydaniu OE i wyłącznie z możliwością zakupu w autoryzowanych serwisach samochodowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wiedza na temat silników spalinowych pozwalają nam szybko dostosowywać naszą ofertę do potrzeb rynku.
Główną cechą firmy jest ciągłe podnoszenie jakości naszych towarów i usług.

Obecny program produkcji jest stale rozszerzany przez naszych techników w Dziale Badań i Rozwoju. Miesięcznie wprowadzamy około 20 nowych referencji. Nasze części znajdziesz u wiodących dystrybutorów w Polsce. Bądź na bieżąco!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.drmotor.eu

Artykuł sponsorowany Dr. Motor Automotive

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!