Nowe oddziały Foty-Warszawa Arkuszowa, Lubin, Włocławek

22 września 2004, 0:00

Trzy nowe oddziały uruchomiła w pierwszej połowie września firma Fota S.A. Nowe placówki rozpoczęły działalność w Warszawie, Lubinie i Włocławku.
Od początku roku firma uruchomiła aż 29 oddziałów.
7 września rozpoczął pracę oddział w Warszawie na Bielanach. To szósty oddział Foty w okręgu warszawskim oferujący części do samochodów osobowych. Całkowita powierzchnia to 300 metrów kwadratowych, a klienci obsługiwani są w przestronnym i wygodnym dziale sprzedaży przez profesjonalnych sprzedawców. Oddział ma siedzibę przy ulicy Arkuszowej 176. Kieruje nim Anna Słomiak, pracująca w branży części zamiennych już prawie dwadzieścia lat.
13 września otwarty został oddział w Lubinie. To filia oddziału w Legnicy. Magazyn i dział sprzedaży mieści się na 200 metrach kwadratowych, a na klientów czekają wykwalifikowani sprzedawcy. Oddział zlokalizowany jest w pobliżu ronda, przy ulicy Ścinawskiej 9. Kierownikiem oddziału jest Artur Horbowy, z motoryzacją związany od dziesięciu lat.
14 września ruszył oddział we Włocławku. Powierzchnia oddziału liczy 300 metrów kwadratowych, w dziale sprzedaży klienci obsługiwani są na czterech stanowiskach. Oddział ma siedzibę przy ulicy Kruszyńskiej 35, niedaleko Tesco. Oddziałem kieruje Mariusz Skalski, związany z branżą części samochodowych od pięciu lat.

Wcześniej w tym roku oddziały Foty S.A. powstały w następujących miejscowościach: Opole, Częstochowa, Legnica, Warszawa Targówek, Wrocław Psie Pole, Jabłonna, Sosnowiec, Chojnice, Piła, Krosno, Wejherowo, Jelenia Góra, Nowy Targ, Ostrołęka, Kalisz, Siemiatycze, Nowy Sącz, Gorzów Wielkopolski, Kraków Prądnik, Gliwice, Wałbrzych, Puławy, Poznań Św. Michał, Toruń, Inowrocław i Konin.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!