Stacje WAECO ASC z nagrodą Best Brand

5 września 2019, 10:59

Seria stacji do serwisowania klimatyzacji WAECO ASC po raz piąty z rzędu otrzymała prestiżową nagrodę „Best Brand” otrzymując tytuł „Najlepszej marki” w kategorii stacji do serwisowania klimatyzacji.

W głosowaniu wzięli udział specjaliści, czytelnicy niemieckiego magazynu branżowego „WERKSTATT aktuell” oraz użytkownicy, korzystający ze stacji w codziennej pracy.

Stacja WAECO ASC 2500 G

Konkurs został zorganizowany przy współpracy z firmą Dekra zrzeszającą ekspertów motoryzacyjnych.

Czytelnicy zostali zapytani o wiodące marki w branży pojazdów użytkowych, a także o ich produkty i usługi. Nagroda została przyznana na Nürburgring z okazji Truck Grand Prix 2019. Stacje do serwisowania firmy Dometic, od lat sprzedawane pod marką WAECO zostały docenione za bezawaryjność, dbałość o środowisko, intuicyjną obsługę, jakość, funkcjonalność i ekonomiczne rozwiązania. Jurorzy zwrócili także uwagę na wyjątkowo długie okresy między przeglądami i konserwacją.

Opatentowana, przyjazna dla środowiska, technologia „LOW EMISSION”, stosowana w urządzeniach premium serii ASC, pozwala na zminimalizowanie do minimum ilości czynnika chłodniczego, który może wydostać się do środowiska podczas wykonywania serwisu klimatyzacji.

– Uhonorowanie Dometic nagrodą „Best Brand Award 2019” jest cennym potwierdzeniem naszego dążenia do wydajności, bycia przyjaznym dla środowiska, a przede wszystkim ułatwiania codziennej pracy pracownikom warsztatu – mówi Gudo Sasse, kierownik działu wyposażenia warsztatu w regionie EMEA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!