Valeo i FTE na targach ReMaTec 

27 czerwca 2019, 15:13

Regeneracja to jeden z głównych filarów działalności Valeo, zarówno w segmencie pojazdów użytkowych, jak i osobowych. Na tegorocznych targach ReMaTec, które odbyły się w dniach 23-25 czerwca w Amsterdamie,  firma Valeo zaprezentowała ulepszoną wersję oprogramowania eCorps służącego do zbierania rdzeni przeznaczonych do regeneracji. Dzięki fuzji z FTE po raz pierwszy Valeo przedstawiło także ofertę regeneracji zacisków hamulcowych.

Na tę edycję targów ReMaTec Valeo wypuściło nową wersję oprogramowania eCore służącego do zbierania rdzeni, jak również rozszerzyło swoje portfolio produktów o rozrusznik zintegrowany z alternatorem i-StARS oraz koła dwumasowe.

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w produkcji, wzmocnionemu przez przejęcie firmy FTE w 2017 r. Valeo oferuje obecnie szeroki wachlarz produktów regenerowanych dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM) w Europie i Chinach: rozruszniki i alternatory, zestawy sprzęgieł Istars Heavy Duty, koła dwumasowe, sprężarki klimatyzacji, przekładnie hydrokinetyczne oraz zaciski hamulcowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

ValeoInSkawina, 28 czerwca 2019, 19:16 0 0

Proponuję sprawdzić jak uciążliwe dla mieszkańców jest mieszkać w pobliżu zakładu Valeo w Skawinie. Śmierdzi Tak że się żyć nie da a oni tu piszą o nowych technologiach. Śmiechu warte.

Odpowiedz