Uniwersalny wahacz poprzeczny do pojazdów Land Rover od MEYLE

, 25 czerwca 2019, 10:47

Trzy w jednym — pod tym hasłem MEYLE prezentuje kolejne zastosowanie swojego wahacza poprzecznego. Umożliwi on w przyszłości zastąpienie trzech różnych wersji części OE jedną częścią MEYLE-HD również w modelach Range Rover IV i Range Rover Sport marki Land Rover.

Dzięki bezstopniowej regulacji przegubu zawieszenia ze wskazaniem położenia możliwe jest korygowanie pochylenia bezpośrednio przy pojeździe w trakcie pomiaru osi. Kuty z aluminium wahacz wyróżnia się oddzielnie wymienianym przegubem nośnym i ulepszonymi tulejami łożyskowymi MEYLE‑HD z tuleją wewnętrzną o zoptymalizowanym profilu, która także dostępna jest jako oddzielna część. Nowy wahacz poprzeczny można stosować do trzech różnych ustawień pochylenia kół, czyli zastępuje trzy różne części OE.

Przegub nośny i wzmocnione tuleje łożyskowe można wymieniać jako oddzielne części, co sprawia, że wahacz poprzeczny MEYLE-HD jest kolejnym zrównoważonym rozwiązaniem naprawczym. Przegub nośny zaopatrzony jest dodatkowo w powłokę antykorozyjną.

Wahacz poprzeczny MEYLE-HD do pojazdów Land Rover został zaprezentowany na targach Automechanika 2018 pod numerami referencyjnymi 53-16 050 0027/HD i 53-16 050 0028/HD.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!