Wahacz MEYLE-HD do BMW i Mini

, 15 maja 2019, 15:34

MEYLE-HD zaprezentowało aluminiowy wahacz poprzeczny przeznaczony do samochodów BMW i MINI. Konstrukcja ma być ulepszoną wersją części OE, wyposażoną w wymienny przegub nośny.

Zastosowanie aluminium powoduje, że wahacz jest chroniony przed korozją i bardziej wytrzymały. Charakteryzuje się też wagą niższą o ok. 20% w porównaniu z elementem OE. W skład zestawu wchodzą dwa wahacze poprzeczne (lewy i prawy), pasujące tuleje z mocowaniami oraz niezbędnym materiałem montażowym. Zestaw wahaczy poprzecznych MEYLE-HD został zaprezentowany na targach Automechanika 2018 i jest już dostępny w sprzedaży pod numerami artykułów 3160500135/HD i 3160500136/HD.

Zestaw aluminiowych wahaczy poprzecznych MEYLE-HD został opracowany przez inżynierów firmy MEYLE w Hamburgu, którzy nadzorowali i kontrolowali ten produkt na każdym etapie – od pierwszego pomysłu aż po etap produkcji i testów jakościowych.

Wytrzymałość eksploatacyjna nowego wahacza MEYLE-HD potwierdzona została w niezależnym badaniu wykonanym przez TÜV NORD na zlecenie MEYLE. Część MEYLE testowana była w porównaniu z częścią OE.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!