Schaeffler prezentuje gamę części pod marką FAG Chassis

9 maja 2019, 12:10

Schaeffler Automotive Aftermarket prezentuje nową ofertę części zamiennych do naprawy podwozi. Od czerwca specjaliści rynku motoryzacyjnego poszerzają portfolio marki FAG o elementy układu kierowniczego, wały napędowe i elementy zawieszenia.

– Stosując wytrzymałe i zwiększające wydajność technologie powlekania oraz uszczelniania, niemiecki koncern oferuje niezmiennie wysoką jakość dla wszystkich produktów w naszej ofercie. Każda, nawet najmniejsza część, jest opracowywana i sprawdzana zgodnie z normami jakości Schaeffler – tłumaczy dr Robert Felger, President Product Management and R&D w Schaeffler Automotive Aftermarket.

Schaeffler prezentuje rozwój przyszłościowych technologii podwozia opracowując produkty, takie jak elektroniczny stabilizator czy inteligentny moduł napędu.

Koncepcja jakości Schaeffler zakłada umożliwienie warsztatom przeprowadzenie szybkiej i trwałej naprawy. W odpowiedzi na wymagania warsztatów, Schaeffler poszerzył swoją ofertę akcesoriów z uwzględnieniem najpopularniejszych modeli europejskiego parku samochodów. Zestawy naprawcze FAG zawierają niezbędne części i akcesoria montażowe, takie jak śruby, czy nakrętki.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Tomek, 9 maja 2019, 20:53 3 0

Czyli Ruville w innym pudełku?

Odpowiedz

AUTOWIT, 10 maja 2019, 0:26 0 -1

a dlaczego nie lemforder skoro już są elementy układu kierowniczego ?

Odpowiedz

funt, 10 maja 2019, 8:18 4 0

halo, to nie ta bajka
ZF to jeszcze nie schaeffler

Odpowiedz