Nowy dyrektor w Dayco

, 12 kwietnia 2019, 5:00

Dayco ogłosiło powołanie Ruggero Semola na stanowisko Aftermarket Director EMEA. W tej roli pan Semola będzie odpowiedzialny za kierowanie wszystkimi funkcjami regionu EMEA.

Do jego zadań należeć będzie planowanie strategiczne, nadzorowanie wprowadzania nowych produktów oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedaży, aby zapewnić firmie Dayco osiągnięcie celów, zapewniając jednocześnie większą wartość dla klientów.

– Jestem zachwycony moją nową rolą w Dayco i z niecierpliwością czekam by wspólnie z całym zespołem Dayco pracować nad rozwojem biznesu na rynku wtórnym w regionie EMEA – powiedział Ruggero Semola, Aftermarket Director EMEA.

Ruggero ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym. Pracował w firmach: Bosch, Continental, Valeo, a ostatnio w Groupauto.

– Cieszę się, że Ruggero dołączył do zespołu aftermarket EMEA. Jego bogate doświadczenie będzie odgrywać kluczową rolę dla naszej strategii rozwoju rynku – powiedział Bruno Vallillo, prezes Global Aftermarket.

Ruggero uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie nauk o biznesie (specjalizacja marketing) na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!