Mega konkurs – Seat Ibiza do wygrania!

13 marca 2019, 23:42

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego polecamy Ci nasze produkty: z tarczami i klockami hamulcowymi Breck masz pewność, że spełniają one najwyższe standardy jakości. Dodatkowo wybierając markę Breck, możesz wziąć udział w wyjątkowym konkursie!

Aby wziąć w nim udział, w dniach 1-31 marca 2019 musisz kupić dowolne klocki hamulcowe Breck, zachowując paragon, a także wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie promocja breck.pl wraz z udzieleniem odpowiedzi na dwa proste pytania.

Swoich sił w konkursie możesz spróbować kilkukrotnie – wystarczy jeden paragon, aby wziąć w nim udział. Szczególny nacisk stawiamy na poprawność oryginalność odpowiedzi uczestników: może to właśnie Ty nas zaskoczysz?

Zwycięzca odjedzie własnym Seatem Ibizą, ale to nie jedyna nagroda, jaką można zdobyć: do wygrania są również specjalne pakiety bezpieczeństwa oraz 10 przedpłaconych kart o wartości 1000 PLN.

Od lat zajmujemy się produkcją klocków i tarcz hamulcowych: dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić przewagę naszych produktów nad produktami konkurencji. Zaufaj marce Breck na drodze i weź udział w naszym konkursie!

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany Lumag

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

scand, 14 marca 2019, 5:31 4 0

Jak fizycznie mozliwe będzie odebranie samochodu najpóźniej do 30 kwietnia, jesli zawiadomienie o wygranej ma przyjść 24 kwietnia , i od tej daty w przeciągu 3 dni trzeba wysłac skan paragonu oraz wypełnione stosowne oświadczenie, no to juz mamy 28 kwietnia. A gdzie czas na przysłanie dokumentów do rejestracji i ubezpieczenia, gdzie czas na zarejestrowanie i ubezpieczenie samochodu, gdzie czas na dojazd do siedziby organizatora po odbiór? Ja wysłałem do organizatorów zapytanie w tej sprawie , ale odpowiedzi brak

Odpowiedz

Sowa, 14 marca 2019, 8:58 3 0

@scand. Przecież już wiadomo kto wygrał i papiery już są gotowe :)

Odpowiedz

Anonim, 14 marca 2019, 9:31 3 0

To jest konkurs dla Kowalskiego nie mającego z branżą nic wspólnego, to reklama raczej do wyborczej się nadaje

Odpowiedz