Liqui Moly uruchamia Test Wiedzy dla mechaników

28 lutego 2019, 0:43

Test będzie się składał z trzech części: pierwsza dotyczy silnika i jego osprzętu. Druga rozpocznie się 10 maja, a jej tematyka to układ przeniesienia napędu. Trzecia i ostatnia próba rozpocznie się 10 sierpnia 2019 r. i będzie zawierać pytania z zakresu nadwozia, zawieszenia i układu elektrycznego.

Nagrodą w konkursie jest urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Liqui Moly Gear Tronic 2 wraz z zestawem złączek o wartości 25 000 PLN.

Oprócz tego Liqui Moly Polska po każdej z edycji wręczy osobie o największej liczbie punktów z danego działu urządzenie do czyszczenia filtrów cząstek stałych i zestaw chemii czyszczącej. Organizator przygotował specjalne koszulki dla osób które zdobędą minimum 50% punktów w pierwszej części testu (części silnikowej). Zwycięzca poszczególnych etapów zostanie wyłoniony na dzień przed rozpoczęciem kolejnej fazy konkursu. Wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone 25 listopada 2019 r.

Konkurs przeznaczony jest dla pracowników i właścicieli warsztatów naprawy samochodów, przy czym test może być rozwiązany przez tylko jedną osobę z danego warsztatu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Udowodnij, że to Ty jesteś najlepszym mechanikiem!

Artykuł sponsorowany Liqui Moly

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Aaaaaa, 28 lutego 2019, 17:44 0 0

Ktoś wie do kiedy będzie dostępny pierwszy test ?

Odpowiedz

wolak, 6 marca 2019, 16:34 1 0

Pozycja Polski na motoryzacyjnej mapie Europy? Montownia z wyrobnikami za ******. Mobbing, bajzel, tragedia. I wiecznie płaczący prezesi, że sobie od ust odejmują.

Odpowiedz